Daja yazacak konu bulamıyorum yardım edermisniz mubareklerrr...

hakka_yolcu

Well-known member
Eskiden Mevlana desen mubarek bir alim derdim bilgim yoktu şimdi ise bilmedigim foruma başladıgımda dediler 150 meşajdan sora karşı tarafa bişler yazabilirsin düşündüm 150 meşaj nasıl atacam nasıl 150 konu bulacamda atacam diye düşünrdüm yolda giderken bizim mubarek bi hocamız var baktım karşıdan geliyor selam verdim yanında gittim dedim böle böle derslere gelemiyorduk risalesohbet var idi oda kapandı şimdi risale forum var onda konu atacan ders dinleyecen dedim 150 konu yazacam ki karşıdaki mubarek ALLAH selamı verebilelim dedim mubarek dur ve tebesüm etti ve şöyle dedi ...Dünyayı dolaştım giymedim başıam taç ne zengini tok gördüm nede fakiri aç Yaraba öyle bir fevzi kanat verki Zengine deil Namerde dahi eyleme muhtaç Şu çeşmenin haline bak su içeçek tası yok kırma kimsenin kalbini yapacak ustası yok ... dedi bu söz kimin dedim HZ.MEVLANA DEDİ İŞTE mubarekler biizm forum serivenimiz böyle başladı bi söz 200 konuyu açtırdı ve artık bakıyorum mevlanın başka konusu kalmadı şimdi ne yaparım bilmem mubarekler size bıraktım siz de bi söz söleyinde konularımız devam etsin inş.selam ve dua ile

nurul reþha

Well-known member
MEVLANA HZ İLE İLGİLİ DEĞİL AMA HZ ALİ(RA) IN ÇOK SEVDİĞİM BİR SÖZÜ VAR BURADA BELKİ YARDIMCI OLABİLİR SİZE AÇACAĞINIZ YENİ KONULARDA...
[DM="HZ.ALİ(RA)' TAN"]xdtf5k_dost-tv-june-17-18-04-41_tech[/DM]

Zuhr

Talebe
Allah sizden razı olsun muhterem :)
hizmetiniz de istifademizde daim olsun inşallah
belki Hz.Mevlana'yı anlatmaya devam edersiniz, hayatını, eserlerini, eserleriyle ilgili yazılmış yorumları,
belki tasavvuf ehli diğer mubarekleri anlatırsınız,
belki başka konular açarsınız
içinizden nasıl gelirse, nefsinize nereden ilaç bulursanız oradan paylaşın inşallah ki bize de tesir etsin
ilminizi nereden artırırsanız oradan anlatın ki bizim ilmimiz de sizinle artsın
belki Nurlardan
belki tasavvuftan,
belki anladıklarnızı,
belki anlatılanları
konu bulunur, onda sıkıntı yok. iş ki biz anlayıp, yaşayabilelim inşallah

memluk

Hatim Sorumlusu
İlim bir deryadır dibi bulunmaz kardeşim
siz Tevekkeltü Alallah deyin nukte kardeşimin buyurduğu gibi nefsinize nerden ilaç geliyorsa ordan açın konuları açınki bizlerde yararlanalım...

hakka_yolcu

Well-known member
Çobanı ZAT eyleyen Mevlam sizden razı olsun mubarek kardeşlerrr inş. konularımzı kaldıgı yerde devam eder inş. selam ve dua ile...:)