Gel Beraber Yanalım..

hulusi

Well-known member
mevlana9pl.gif

Eğer ki O kerem sahibine firkat acısıyla yanarken biçare dilinle bir dem dahi "Hu" demediysen.
Kalbin zelzeleleri aşıkan meclisinde bikes olarak bitap düşmüş halde
Rahim olana " Rabbim sana geldim" derken bir damla gözyaşını veremediysen...

Gel Beraber Yanalım..

hulusi

Well-known member
Aşkın şarabını içmeden kendinden geçiyor, yunusun adını duyunca uçuyor, Mevlana ile dönüp,
mevlana9pl.gif
Arabi ile sönüyorsan, daha zaman var deme sakın, ölüm dediğin nedir, göz açmaktan başka, artık zaman geldi.. işte mahbub gidelim biz büyük aşka, var mı hakikatten daha başka…

Gel Beraber Yanalım..
mevlana9pl.gif
mevlana9pl.gif
mevlana9pl.gif

Yanalım da “HÛ” ya kanalım, masivayı bırakıp Rahman ile dolalım, gerekirse aç susuz kalıp biçare bir nalân gibi solalım.. Düşten çıkıp aşıklar meclisine konalım…

Gel Beraber Bir Olalım..
mevlana9pl.gif
mevlana9pl.gif
mevlana9pl.gif

ebrar172

Well-known member
Gözün açık iken bile uyanmamışsan, gönül kuşun ruh kafesinde çırpınırken bidayet ile hidayet arasında derbeder olmuşsan, aşk gönlüne düşmesine rağmen fermana teslim olmaya gücün yoksa..
Gel Beraber Yanalım..

gel beraber yanalım...gönlümüz elimizde göz akıtalım...
bütün aşk-ı fenadan beri olalım...
sen benim gözyaşımla ıslanırken....ben senin nazarı ateşinle kavrulayım...

gel beraber berat alalım....gel beraber yanalım...

gel....aşk-ı pervane olalım....

hulusi

Well-known member
gel beraber yanalım...gönlümüz elimizde göz akıtalım...
bütün aşk-ı fenadan beri olalım...
sen benim gözyaşımla ıslanırken....ben senin nazarı ateşinle kavrulayım...

gel beraber berat alalım....gel beraber yanalım...

gel....aşk-ı pervane olalım....
Maşallah...
Rabbim kaldıra bileceğimiz kadar
Aşkıyla yaksın sinelerimizi...

ilimehli

Well-known member
Ne guzel nameler,ne derin icerikli yazilar,masallah barekallah,Rabbim sizi nazardan korusun ...
Askindan fani olup kendi zati paki subhanisinde baki olanlardan eylesin bizleri...
Elimizin tersi ile dunyayi ve icindeki gecici guzellikleri iteleyip Kendi guzelligini bulanlardan eylesin bizleri...

Sevgi ve Dua ile...

hulusi

Well-known member
Ne guzel nameler,ne derin icerikli yazilar,masallah barekallah,Rabbim sizi nazardan korusun ...
Askindan fani olup kendi zati paki subhanisinde baki olanlardan eylesin bizleri...
Elimizin tersi ile dunyayi ve icindeki gecici guzellikleri iteleyip Kendi guzelligini bulanlardan eylesin bizleri...

Sevgi ve Dua ile...
Rabbim beni samimilerden eylesin...
Amin amin ne güzel bir dua ...Muhabbet ettiğim fani şeyler beni terk etmeden ben onları Ya Baki Entel Baki diyerek terk ediyorum..Said Nursi