Salavat-i Serif kampanyasi

Yorgun

Well-known member
Muhterem yorgun kardeşimiz;Öncellikle hatimlerimize gösterdiğiniz alakadan dolayı teşekkür ediyoruz;Almış olduğunuz salavatlar konusunda ise onlar sizde emanettir artık..genelde bir ayda okuyoruz okumalarımızı;Çok zaman kısıtlamsı getirmiyoruz;ama şu var ki kısa sürede aldığımız emanetleri hemen okumamız daha efdaldir inş;

Allah (c.c) kabul etsin tüm okumalrınızı selametle..

Amin ecmain inşallah hocam. Estf. hocam asıl ben sizlere teşekkür ederim. Sizlerin bende hakkı çok , Rabbim cümlenizden razı olsun.

Aldığım zaman uzun sürmüyor bende ama işte acil çıkmam gerekiyor yarım kalıyor, o yüzden sordumki hata yapmıyım. Genlellikle aldıklarımı çok kısa sürede okuyorum bazısını aynı günde bitiriyorum.

Rabbim cümlemizin okumalarını kabul eylesin.

Selam ve Dua ile

teblið

Vefasýz
Amin ecmain inşallah hocam. Estf. hocam asıl ben sizlere teşekkür ederim. Sizlerin bende hakkı çok , Rabbim cümlenizden razı olsun.

Aldığım zaman uzun sürmüyor bende ama işte acil çıkmam gerekiyor yarım kalıyor, o yüzden sordumki hata yapmıyım. Genlellikle aldıklarımı çok kısa sürede okuyorum bazısını aynı günde bitiriyorum.

Rabbim cümlemizin okumalarını kabul eylesin.

Selam ve Dua ile

Hakkımız yoktur kardeş;Var isede son zerresine kadar helal olsun inşl;

Çektiğiniz dertleriniz sizi Rabbani yola getirmiş ne güzel..Rabbim kulunun kaldıramayacağı yük yüklemez..O (c.c) Adil'dir;ve ben inanıyorum ki sizde çok güzel iman ve tevvekkül var kardeşim...Siz güzel b,ir yolda ilerliyorsunuz maş.

Derdi veren dermanıda verir inşl..Elbette acı olacak ,acılarımızdır belkide kamil eden imanımızı..

acı olduğu için bu hayatın adına İMTİHAN demişler..Sabır inşl..Rabbim yar ve yardımcınız olsun muhterem kardeşim..dualarımızda olacaksınız emin olun...selametle..

Yorgun

Well-known member
Hakkımız yoktur kardeş;Var isede son zerresine kadar helal olsun inşl;

Çektiğiniz dertleriniz sizi Rabbani yola getirmiş ne güzel..Rabbim kulunun kaldıramayacağı yük yüklemez..O (c.c) Adil'dir;ve ben inanıyorum ki sizde çok güzel iman ve tevvekkül var kardeşim...Siz güzel b,ir yolda ilerliyorsunuz maş.

Derdi veren dermanıda verir inşl..Elbette acı olacak ,acılarımızdır belkide kamil eden imanımızı..

acı olduğu için bu hayatın adına İMTİHAN demişler..Sabır inşl..Rabbim yar ve yardımcınız olsun muhterem kardeşim..dualarımızda olacaksınız emin olun...selametle..

Rabbim sizlerin yar yar yardımcısı olsun hocam bana öyle güzel teselliler veriyorsunuzki Rabbim cümlenizden razı olsun.

Benimde dualarımda sizlerde varsınız hocam, sizleri asla unutumam Rabbim sizleri başımızdan eksik etmesin.

Selam ve dua ile

burdurnur

Active member
arkadaşlar benim 9 yaşındaki yeğenim 4 ayda 120bin salavat çekti geçen yıl:003: dualarınızla inşAllah bu yıl daha da çok çeker.selam ve muhabbetle kalınız.

memluk

Hatim Sorumlusu
merhaba kardeşlerim ;tüm hatim programı dahilindeki zikirler yarın akşam yani Kadir gecesi teblği hocamızın mubarek topraklarda bulunan bir hocası tarafından dualanacaktır inş.
yarına kadar coşturalım ve bu sevaptan mağfiretten payımızı çokça alalım inş..