TEVHID AILESI OKUMA KAMPINDA :Var misin Yok musun?

anarkh

Well-known member
Bir sanatkâr yaptığı sanat eserini içinde çok emeği olduğu ve sanatlı yaptığı için herkesin övmesini beğenmesini ister ve onu satarken de büyük fiyata satar. Ki geçen sene Tüyap Kitap Fuarında satış için sergiye konulan resimlerden çoğu benim maaşım kadardı :)
Ki; Allah Teâlâ o kadar küçücük çiçeklere o kadar güzel sanatlar veriyor. Boş olan toprakları hemen yeşil otlarla ve güzel çiçeklerle donatıyor.
O sanatkar insanın yapmış olduğu resimlere hayret ve hayranlıkla bakan ben bir aylık maaşımı vererek alıyor ve izliyorum. Ancak Yüce Rabbin çiçeklerine bakıp O na hayran olmasam bende bi problem olduğunu görüyorum…

Yarış için son gün :) Ben tabiat risalesini okumaktayım:022:

anarkh

Well-known member
Az olmayan bu nevi vukuat da gösteriyor ki, mübarek taife-i nisâiye, fıtraten yüksek ahlâka menşe olduğu gibi, fısk ve sefahette dünya zevki için kabiliyetleri yok hükmündedir. Demek onlar daire-i terbiye-i İslâmiye içinde mes’ut bir aile hayatını geçirmeye mahsus bir nevi mübarek mahlûkturlar. Bu mübarekleri ifsad eden komiteler kahrolsunlar! Allah, bu hemşirelerimi de bu serserilerin şerlerinden muhafaza eylesin. Âmin.

:021::021::021::021::021::021:

FaKiR

Meþveret Bþk.
walla biraz daha geç başlasdaydık bizim gurup birinci olurdu :)
tabi birincilere umre gezisi gibi ödüller vb.. verılse külliyatı 1 haftada bitirirler mübarekler :) :)
sponsorlugumuzu ustlenirsen neden olmasin kardes :)
gruplarin birinde gunde 500 sayfa okuyan bi kardes varmis, butun hafta boyunca ayni ritmde okuduysa birinci grup simdiden belli :)

sponsorlugumuzu ustlenirsen neden olmasin kardes :)
gruplarin birinde gunde 500 sayfa okuyan bi kardes varmis, butun hafta boyunca ayni ritmde okuduysa birinci grup simdiden belli :)

maşallah gunde 500 sayfa okuyan kardeşe ((( büyük ihtimal kardeşimiz okuma programındadır , bi taşla iki kuş :) maşallah )))

valla sponsor olsak iyi olurda bu aralar iflastayız kardeşim dua etde alacaklılar vurmasın beni :) :)

ümitvar olacaz en gür grup bizimkisi olabilir :)

FaKiR

Meþveret Bþk.
maşallah gunde 500 sayfa okuyan kardeşe ((( büyük ihtimal kardeşimiz okuma programındadır , bi taşla iki kuş :) maşallah )))

valla sponsor olsak iyi olurda bu aralar iflastayız kardeşim dua etde alacaklılar vurmasın beni :) :)

ümitvar olacaz en gür grup bizimkisi olabilir :)
vurmazlar insallah, ole bi durum olursa o cok guvendigin grubunun elemanlarini yardima gondeririz :)