Dünya Ağladı.İzleyin.Gazzede Son Nefeste Kelimeyi Şehadet Getirdi.

Elif_Gibi

Well-known member
Dünya Ağladı.İzleyin.Gazzede Son Nefeste Kelimeyi Şehadet Getirdi.
79562.jpg

Aralık 2008 Pazartesi 10:35
Acının ve vahşetin görüntüsü çekildi Gazzeli adam öleceğini anlamış şahadet getiriyordu Bu görüntüler dünyayı ağlattı Bir tek İsrail ağlamadı

İsrail Gazze'yi vurdu Çoluk çocuk, kadın erkek tam 279 kişi hayatını kaybetti Reuters kameramanı dehşet anlarında oradaydı Vahşeti tüm yönleriyle çekti Ama öyle bir görüntü vardı ki bizleri daha da derinden yaraladı
Yaralananlardan biri öleceğini anlamış kelimeyi şahadet getiriyordu Ama maalesef Şahadet'ini bitiremeden sesi kesildi Son nefesini verdi Reuters o anda görüntüyü dondurdu Zavallı adamın ölüm anı ekrana yansımadı
İŞTE O GÖRÜNTÜLER
http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=172030

hulusi

Well-known member
KAHROLSUN İSRAİL
İşgalcilere karşı direnen mücahidlere selam olsun..
Rabbimiz Mücahid kardeşlerimize zalimlere karşı yardım et ve üzerlerine sabır ya dır…
Rabbimiz zalimlerin tuzaklarını kendi başlarına geçir…
Rabbimiz kardeşlerimiz zulüm altında cihad ederken bizleri şuursuz ve duyarsız kılma…
Rabbimiz kardeşlerimize iki güzellikten birini nasip et; ya zafer, ya şehadet…
Rabbimiz bizleri de o şehit kardeşlerimizle birlikte cennetinde komşu kıl…
Rabbimiz bizlere de şehadeti, şehadet bilincini ve bu bilinçle tavizsiz bir hayat sürdürmeyi nasip et…
Rabbimiz şüphesiz ki güç, izzet ve şeref ancak senin yanındadır…
Rabbimiz bizler sana güvendik, velimiz ancak sensin…
Rabbimiz Mücahid kardeşlerimize cesaret merhamet ve ümit ver…
Rabbimiz kafirlere ise korku, yılgınlık ve ümitsizlik ver…
Rabbimiz bizlere kafirler toplulu una karşı zafer ve başarı ver…
Rabbimiz hamd ancak sana aittir, ancak sana kulluk eder, ancak senden yardım isteriz…
aminnnn….aminnn.. ..aminn...ya Rabb!

ebrar172

Well-known member
öyle anlar geliyor ki içimden etrafi dağitmak geliyor diğer ülkelerin özellikle arap ülkelerinin sessiz kalmasi dahada kötü.türkiye ve irandan başka dünyada ülke yokmu?zalimler için yaşasin cehennem

aynı durumdayız ...
dahası öyle kötü hissediyorumki...sanki hainmişim sanki onları orada bırakmışım gibi...her an aklıma geliyor...

ben ne biçim insanım diyorum...sofra zehir , uyku zehir herşey zehir...
cep telefonu ışığıyla ameliyat yapmaya çalışan doktorlar...
aylardır fırınlar ekmek çıkartamıyor...un yok çünkü ....
bir anne diyorki gözyaşlarıyla...
çocuklarım yatmak istemedi korkuyorlardı annecim ya ölürsek diye...
ve ben onlara dedimki uyuyucaz uyandığımızda şehit olucaz korkmayın...
o gece çocukları ölüyor kaderin cilvesi anne hayatta...

bu acıya hangi yürek dayansın...bir anne düşünün canının parçasını ölüme yatırıyor...bir anneki şehadet ninnileriye uyutuyor evlatlarını...

hakikaten fenayım bu ara...nefes alamıyorum...
Allah aşkına söyleyin kardeşlerim...yokmu yapabileceğimiz bir şey..
dualarımız onlarla evet...ama her saniye bir kardeşimiz daha öldürülüyor canice...
ve en çok delirdiğim nokta bu israil başbakanının yüzüne tükürmeden nasıl onunla görüşebiliyor siyasiler..
hatta tükürmek neki....yaşamayı dahi hak etmiyorlar...
insan hakları diyen avrupa özgürlükler ülkesi amerika...
müslümanız diyen islam alemi ...
nerdesiniz...ne oldu insanlığınızı , haysiyetinizi , vijdanınızı hepsinimi dünya menfaatlerine sattınız...
yazıklar olsun ...yazıklar olsun ....yazıklar olsun....

bunca zulme bunca vahşete sustunuz ya...gözlerini cevirdiniz ya başka tarafa...
sonu yakındır o menfaatine insanlığınızı sattığınız dünyanın haberiniz olsun...

La Hevla Vela Kuvvete İlla Billahil Alleyyül Azim...

Elif_Gibi

Well-known member
aynı durumdayız ...
dahası öyle kötü hissediyorumki...sanki hainmişim sanki onları orada bırakmışım gibi...her an aklıma geliyor...

ben ne biçim insanım diyorum...sofra zehir , uyku zehir herşey zehir...
cep telefonu ışığıyla ameliyat yapmaya çalışan doktorlar...
aylardır fırınlar ekmek çıkartamıyor...un yok çünkü ....
bir anne diyorki gözyaşlarıyla...
çocuklarım yatmak istemedi korkuyorlardı annecim ya ölürsek diye...
ve ben onlara dedimki uyuyucaz uyandığımızda şehit olucaz korkmayın...
o gece çocukları ölüyor kaderin cilvesi anne hayatta...

bu acıya hangi yürek dayansın...bir anne düşünün canının parçasını ölüme yatırıyor...bir anneki şehadet ninnileriye uyutuyor evlatlarını...

hakikaten fenayım bu ara...nefes alamıyorum...
Allah aşkına söyleyin kardeşlerim...yokmu yapabileceğimiz bir şey..
dualarımız onlarla evet...ama her saniye bir kardeşimiz daha öldürülüyor canice...
ve en çok delirdiğim nokta bu israil başbakanının yüzüne tükürmeden nasıl onunla görüşebiliyor siyasiler..
hatta tükürmek neki....yaşamayı dahi hak etmiyorlar...
insan hakları diyen avrupa özgürlükler ülkesi amerika...
müslümanız diyen islam alemi ...
nerdesiniz...ne oldu insanlığınızı , haysiyetinizi , vijdanınızı hepsinimi dünya menfaatlerine sattınız...
yazıklar olsun ...yazıklar olsun ....yazıklar olsun....

bunca zulme bunca vahşete sustunuz ya...gözlerini cevirdiniz ya başka tarafa...
sonu yakındır o menfaatine insanlığınızı sattığınız dünyanın haberiniz olsun...

La Hevla Vela Kuvvete İlla Billahil Alleyyül Azim...

bu devran hep böyle gitmez elbet bu zalimleri acı bir son bekliyor.
ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM!!!!!!!!!!

yasineymen

Yeni Üye
arkadaşlar filistinde ŞEHİD düşen kardeşlerimize ölü dememek için itina gösterelim lütfen. onlara ölü demememiz gerektiği ayetle rabbimiz tarafından Kur'an-ı Mübin de bildirimiştir. (bakara 154). ( Allah yolunda öldürülenlere (şehitlere) de ölüler demeyin. Hayır, onlar ölü değil diridirler, ama siz bunu hissedemezsiniz, sezemezsiniz.)

HAFIZ

Well-known member
içimde bir kıyam...bir infilak..hadi diyor hadi kardeşlerimin şehadet sofrasına..
yarın mübarek aşure günü..bir çok milletin kurtuluş ve beraat vesilesi..tufanın dinip musanın(a.s) tur dağına selametle inişi..
işte eyy filistin sana yarın musanın(a.s)gemisi geliyor..Yunus'un balığın karnından beraati gibi İbrahim'in(a.s) zulmete aydınlık doğuşu gibi, İsa'nın(a.s) göklerde selameti gibi sanada esenlik ve selamet günü geliyor..
filistin...sen şehitsin.Allaha ulaşan NUR'sun..ya bizler..bizler kimiz? neyiz????

Elif_Gibi

Well-known member
siyonist İsrail! Savunmasız olarak gördüğün, üzerlerine her gün milyonlarca mermi yağdırıp vahşice katlettiğin insanlar değil senden, sonu şehadet olan ölümden, zerre kadar bile korkmuyorlar! Korkmuyorlar, çünkü gidecekleri adresi biliyorlar. Korkmuyorlar, çünkü onlar şevkle, aşkla, mevlasına kavuşuyorlar. Analar buğday eker gibi, gömüyor evlatlarını toprağa. Hasadı ‘kıyamete kadar özgürlük’ olsun diye. Kadınlar kocalarına mahşerlik bakıyor hep, senin katlettiğin topraklarda. Sevginin ebediyetini cennette yaşasın diye.
Senin en delikanlı, en yürekli, vatandaşın, askerin, bürokratın, Filistinli 5 yaşındaki bir kız çocuğu kadar cesaretli ve asil değil.siyonist israilin topu, gülüşüne bakışına gözyaşına kurban olsun ey kutlu çocuk...

gazze_katliami_4.jpg