Istanbul ayakta

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
İstanbullular Erdoğan'ı işte böyle bekledi

57077.jpg

Atatürk Havaalanı önünde kalabalık her geçen dakika artıyor. Son gelen bilgilere göre İstanbul'da bir çok noktada trafik kilitlendi.

Başbakan Erdoğan ilerleyen saatlerdeAtatürk Havaalanında olacak. Erdoğan'ı karşılamaya gitmek isteyenlerin yoğun talepleri sonrası Aksaray-Havalimanı hattındaki metro seferleri gece saat 03:00'a kadar devam edecek.
Atatürk Havaalanı önünde kalabalık her geçen dakika artıyor. İstanbullular Atatürk Havaalanına inecek olan Erdoğan'ı karşılayacak. Son gelen bilgilere göre İstanbul'da bir çok noktada trafik kilitlendi.
HaberTürk muhabiri Deniz Tüysüz aldı eline mikrofonu ve halkın arasına karıştı. Halka Erdoğan'ın bu son çıkışını sordu. İşte İstanbulluların Erdoğan'ın Davos çıkışı ile ilgili yorumu:
VİDEO İÇİN TIKLAYIN>>>

ebrar172

Well-known member
hımmm..nler olmuşta haberim olmamış..tebrik ediyorum o zaman sayın başbakanı..

videoları samanyolu haberden tek tek izledim tvdeki son haber olayından sonra...mutlaka izleyin...hatta dayanamayıp ağladım...gururumdan ...
bu gün filistinde yardım için çalışan bir gönüllü sanırım mısırlıydı dediki:
keşke benim ülkemin lideri olsaydı...gurur duydum onunla...:048:

ve en acı tarafı peres arayıp özür diliyor fakat bazı aklı evveller hala başbakanımızı tenkid ediyor...tabii onların korkuları başka ...
artık asla seçim kazanamayacakları korkusu...:028:
zaten kazanamıyorlardı artık tarih oldular...eee kolaymı osmanlı tokadı bu garbda patlatırsın tokadı şarktaki monşer bile rüzgarından yere yapışır....

ebrar172

Well-known member
Allah razı olsun...

Amin Amin Amin...

bize bu gururu yaşatan ve mutluluktan ağlatan....mazluma sahip çıkan zalime zulmunu haykıran yürekli adama binlerce teşekkür...
onu oraya gönderen ilahi kadere ve ona o yüreği veren Rabbime şükürler olsun...

Rabbim iki cihanda Razı olsun...ve fitneci fesatların şerrinden her türlü kötülükten onu korusun...yolundan döndürmesin....içindeki ateşi söndürmesin....

GuLSerbeti

Well-known member
videoları samanyolu haberden tek tek izledim tvdeki son haber olayından sonra...mutlaka izleyin...hatta dayanamayıp ağladım...gururumdan ...
bu gün filistinde yardım için çalışan bir gönüllü sanırım mısırlıydı dediki:
keşke benim ülkemin lideri olsaydı...gurur duydum onunla...:048:

ve en acı tarafı peres arayıp özür diliyor fakat bazı aklı evveller hala başbakanımızı tenkid ediyor...tabii onların korkuları başka ...
artık asla seçim kazanamayacakları korkusu...:028:
zaten kazanamıyorlardı artık tarih oldular...eee kolaymı osmanlı tokadı bu garbda patlatırsın tokadı şarktaki monşer bile rüzgarından yere yapışır....

ebrar172 abla supersin:005:... Sizi cok seviyorum...:021: Allaha emanet olun...

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Paneli canlı yayında izleyen biri olarak israil cumhurbaşkanı peres in sözlerini duyduğumda neredeyse tabiri yerindeyse kanım durdu. Bir insan bu kadar suclu olup da su üstüne çıkmaya çalışır. Bana sorarsanız Sayın Başbakanımız Tayyip Erdoğan aldığı notlarla cok sert ve acık olarak sölediği yalanları açıklayacakdı. Ancak moderatorun ermeni kisvesi ön plana çıkdı belkide bir kumpasdı. Ama yinede sölediği o iki cümlelik sözü damarlarımda duran kanı titretti. Dünya ayağa kalkdı dünya başbakan görsün sloganları bana göre yanlışdı. Çünkü bir gazeteci yapılan zülme karşı ayakkabı atmakla biz müslümanlara bir şey öğretmişdi. Zülme sessiz kalan aynı zülmü işler.

Hem Ustad Bediüzzaman Sözlerde zelzele bahsinde depremde ölen masumların suçu nedir sorusuna bu cevabı vermiyormuydu. Yapılan zulme sessiz kalmak o suçu işlemiş gibidir. Hadisi şerifde sebeb olan işleyen gibidir denilmekde.

Gazzede düzenlenen Cuma sonrasındaki mitingde sölenen sözler bizlere bir şeyi yeniden hatırlatmalı. Sayın Başbakanımız bir islam lideri sıfatı ile bizlere kendimize gelmemizi bu zulmu yapanlara karşı sert tavır almamızı öğretti. Çünkü oradaki hadise Peresin Sayın başbakanımıza sesini yükseltme hadisesi değildi. Ama Allahın hikmeti : Ayeti kerimede Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır denilmekde.. Evet onlar belki kendilerine göre bir tuzak kurmaya çalışdılar. Ama Peres in Sesini yukseltmesi ona bizden tokat atmaya hak kazandırdı. Panel Moderatörünün Ermeni kisvesi söz kestirmesi Sayın Başbakanımızın tavrına perde oldu. Hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okur. İşde ölede Bütün kainata iman dolu bir kalbin nelere yapabileceğini gösterdi.

Bizler için bugun maddi menfaatimize munasip düşenler yarın bizden manevi veya maddi ve manevi çok şeyler götürebilir.