kafayı namazla bozanlar

Huseyni

Müdavim
Adana'da bodrum katındaki odalarından birinin mescit olarak kullanıldığı iddia edilen Tepedağ Lisesi'nin yöneticileri hakkında valilik inceleme başlattı.

Adana Valisi İlhan Atış, okulda mescit olarak kullanıldığı iddia edilen yerin tespitini yaptıklarını açıkladı.

Atış “Haber doğrudur, burası görüntülerdeki gibi kullanılmaktadır. Adana Valiliği olarak bizi ilgilendiren yönüyle hukuki olarak inceleme başlattık” dedi.

Okulun, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeninin 30 yıl önceki bir genelgeyi öne sürerek, okulda namaz kılabileceği şeklindeki açıklamalarına da değinen Atış, böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyledi.

Bir öğrencinin cep telefonunun kamerasıyla namaz kılan öğrencileri görüntülemesi üzerine haber gazete ve televizyonlara yansımıştı.

Alıntıdır.

hasret

Well-known member
Evet ya bu haberi duymuştum ne kadar da yazık!... Acaba orda gayr-ı meşru bişey yapılsaydı daha mı iyiydi? yada bunu haber yapanla,r bu olayıda aynı iştahla haber yaparlarmıydı?
Ben o cocukları tebrik ediyorum,helal olsun onlara,onlara yetiştirenlere..
ÜMİTVAR OLUNUZ! İSTİKBALDE EN GÜR SEDA İSLAMIN OLUCAKTIR!...

Huseyni

Müdavim
benim bildiğim kadarıyla namaz kılmak isteyen öğrencilere olanak sunulması gerekiyor ama malesef tersi bi durum var ortada.