KURAN`I Kerime Siir KitabI Diye Yazan Koray Caliskan (BirGün Gazetesi )Protesto!

Farukbu

Yeni Üye

SELAMÜN ALEYKÜM 07 02 2009

Sizden, hayra çağıran, iyiliği emredip kötülüğü meneden bir topluluk bulunsun.

Sayin Arkadaslar BirGün Gazetesi Yazari ve Bogazici Ünüversitesi Ög.Görevlisi (Ateist-mis) 02Subat tarihli nüshasinda Kutsal Kitabimiz`Alenen Ve Fütursuzca Hakaret Etmistir Ben Kendisinin e -mail yolu ile Dikkatini Cektim... Sizlerinde Bilgisine Sunuyorum.... Gerekeni Yapalim
Daha negibi Aksion Yapabiliriz... Asagida Koay caliskanin e-maili ve ZIRVASININ Orjinali.

Yüzlerce yıl öncesinin Arap kabileleri toplumunun ortaya çıkardığı" bir şiir kitabının "peşinden .. koray.caliskan@boun.edu.tr / 11:22 02 ŞUBAT 2009
Halkın Gazetesi BirGün ...

KORAY ÇALIŞKAN
Boğazçi Üniversitesi
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü
Bebek, 34342, İstanbul
koray.caliskan@boun.edu.tr
Oda +90 212 359 6526
Faks: +90 212 287 2455

Merhaba Bay Caliskan ZIRVA Yazinizdan Haberdar Olunca Asagidaki Okuyucu Yorumunu Yazdim ve Gönderdim Yayinlandi (Aktifhaber) Beyfendi AKP Laik,Demokratik Türkiye Cumhuriyetini Kuran`a Dayali Yönetmiyor !... MalumSizin Gibi kapitalist/Sosyalist/materyalist.... Kurallar ile Yönetiyor.... Siz Aranizdaki Tartismaya Bizim Kutsal Kitabimizi Alet etmeyiniz...
KURANLA VEYA Biz inananlar ile Probleniniz var ise KURAN I KERiM ile Hallediniz!....Bilginiz ,Kültürünüz,Ahlakiniz Var ise Ya Hakaretinizi ispat Ediniz...Yada Özür Dileyerek iman Ediniz... Hodri Meydan.... Aksi Halde Sizi iftiraci ilanedecegim!... Ünal YILDIZ

YA ispat ET YADA ÖZÜRDiLE!...
ÜNAL
Bay caliskan O siir Kitabi Dediginiz Kitap Diyorkii Size ve Sizin Gibi Düsünenlere Eger Dediginizde Dogru iseniz Böylebir kitap`da Siz GE Ti RiN... Hemide Tüm Yardimcilarinizida,Danismanlarinizida,Akildanelerinizide Hatta Güvenebileceginiz Her Kesim ile Birlikte... Ya Yapin Yada özür Dileyip O kitaba iman EDiNiZ...
03 Şubat 2009 Salı 15:12

ARİF

Well-known member
LA HAVLE
İslamcılık böyledir işte. Yüzlerce yıl öncesinin Arap kabileleri toplumunun ortaya çıkardığı bir şiir kitabının peşinden siyaset peydahlayacaksın, sonra ben kabile şefi değilim diyeceksin.
Köylüye bir verdim deyip arkadan dolaşıp üç geri alacaksın. Siyonist silahları dolduracaksın, sonra namlusunda parmağının izi olan silahın tetiğini çekene çocuk katili diyeceksin. Tevrat’ı açıp, öldürmeyeceksin diyeceksin. Senin kitabın benim kitabım diyeceksin. Yarım yamalak imam hatip Arapça’nla bırak Kuran’ı sen Kudüs’te tabela okuyamazsın. Senin kıblen Tel Aviv, elifin mertek.
pix.gif
herifin yazdıkları bunlar ALLAH nice biliyorsa öyle yapsın bunları ALLAH razı olsun kardeş inş. ne yapılması gerekiyorsa yapalım raporunuzda değerlendirilecektir. duyarlılığınızdan dolayı rabbim razı olsun.