Özel dualarınıza muhtacım...

bardak

Well-known member
duaa2typu3gt3.png

Allah'ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Regaib Kandili'nde,

bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis

muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun...Dostlar...

ÖZEL DUALARINIZA MUHTACIM...

5ab1399ec2b4ec9ed7f0ab52cfd90681.gif

kkandilax2.gif

bardak

Well-known member
bardak can can :) Allah senden razı olsun ve yar ve yardımcın olsun can kardeşim benim :)

Rabbim sendende razı olsun yüreği güzel kardeşim...Rabbim bu gece ettiğin duaları senin hakkında hayırlı edip versin...Yolun hep açık olsun ayağına taş parçacıkları bile takılmasın...

O'na KUL, Efendimize ÜMMET,Üstadımıza da TALEBE olabilenlerden olalım inşaallah...

Amin...Amin...Amin...

nimet06

Well-known member
ALLAH(CC) razı olsun.Her zaman dualarımdasın kardeşim.inşallah bu özel gece de sana ve tüm kardeşlerim için dua edeceğim.gerçekten bana da çok olur bu sıkıntı hatta bugün öğlen yine oldu.hemen RABBİM ' e dua ettim ve ağladım.öyle bir rahatladım ki ..........

duaa2typu3gt3.png

ANDELiB

Well-known member
Allah her dem yar ve yardımcın olsun değerli bardak abim...hakkına en hayırlısını nasib etsin,ve ne sıkıntın varsa gidersin...dualar müşterek olsun...dualarında bu fakiri de unutma zaten bi sen beni hatırlıyon...senden başka kart atan olmamış :) iyi ki varsın bardak abim

duaa ileee

anarkh

Well-known member
Hak şerleri hayreyler
smilev.gif

Zannetme ki gayreyler
smilev.gif

Arif anı seyreyler;
Mevlâ görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Sen Hakk'a tevekkül kıl
smilev.gif

Tefviz et ve rahat bul
smilev.gif

Sabreyle ve razı ol;
Mevlâ görelim neyler
Neylerse güzel eyler.

İbrahim Hakkı :gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül::gül:

TeFaNi1

Well-known member
Bir Sen duydun bizi Ey Rabbimiz...
Sırrımızı bir Sen bildin,
Anlamına yetişemediğimiz manalar ile oynarken dudaklarımız ; Sen bizleri söylediklerimizden fazlasıyla duydun.
Bir Sana açabiliriz içimizi...
Bir Sen yüzümüze vurmadan,ayıplamadan,aşağılamadan,yok saymadan,umut kesmeden dinlersin...
Her seferinde yine yine huzuruna alır Rahmetinle okşarsın alınlarımızı...
Ötede de okşa alınlarımızı Ya Rab !...

Kandilimiz mübarek olsun kardeşlerim dua ile:gül::043:

bardak

Well-known member
Allah her dem yar ve yardımcın olsun değerli bardak abim...hakkına en hayırlısını nasib etsin,ve ne sıkıntın varsa gidersin...dualar müşterek olsun...dualarında bu fakiri de unutma zaten bi sen beni hatırlıyon...senden başka kart atan olmamış :) iyi ki varsın bardak abim

Seni unutmak ne mümkün kardeş...

Hepinizden Rabbim RaZı olsun...Tüm DuA larınız kabul ve hakkınızda hayırlı olsun...

Var olduğunuzu bilmek helede dualarda olduğumuzu bilmek mükemmel...

fbm79j-vi.gif