Ses Hizmetleri ( Koç.net )

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Msn in yanındaki kuck ionlara dikkat eden var mı ? O iconlardan birinde su haber mevcut :

ses_gn2_ana.jpg

Kurumsal Ses Hizmetleri
Her tür ses ve ses iletişimi çözümü için dünya standartlarında, güçlü altyapısı, 7x24 destek hattı, olağanüstü durum merkezi ve yaygın erişim noktalarımız ile Türkiye'nin en güvenilir ses hizmetlerini sunuyoruz.

Bireysel Ses Hizmetleri
A tipi Uzak Mesafe Telefon Hizmeti (UMTH) lisansı alan Koç.net, ara bağlantı anlaşmasının yürürlüğe girmesi ile birlikte kaliteli, güvenilir hizmetlerini müşterilerine Türkiye'nin dört bir yanındaki iş ortaklarıyla birlikte hızla sunacak.

Sitelerindeki konu hakkındaki bilgileri arastırdım .. Ancak bu hizmete uye olan arkadasların düşüncesi nedir ?

KaLeM

Active member
Ynt: Ses Hizmetleri ( Koç.net )

Benim halaoğlu da bizi pc den arıyor ve ücretisiz diyor, bir program varmış, onunla konuşmam lazım,
eğer olursa pronun adını yada kendini burada paylaşabiliriz, özellikle yurt dışı için çok iyi oluyormuş.!!

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici

KaLeM ' Alıntı:
Benim halaoğlu da bizi pc den arıyor ve ücretisiz diyor, bir program varmış, onunla konuşmam lazım,
eğer olursa pronun adını yada kendini burada paylaşabiliriz, özellikle yurt dışı için çok iyi oluyormuş.!!

skype olmasın :D

adese

Member

KaLeM ' Alıntı:

Sen onu senin halaoğluna sorsana..

En mantıklısı.. :)