uzaylılar ufolar varmı yokmu?

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Cevap: uzalılar ufolar varmı yokmu?

bir ankete göre halkımız uzalılara 0/075 inanıyor %25 inanmıyor sizce arkadaşlar.

Fetullah Gülen Hoca Efendi Metafizizk adlı kitabında uzaylılara değiniyor ve matematiksel ve bilimsel olarak uzaylı ve ufonun olamıyacağını anlatıyordu..

Sızıntı da ise Amerikan Kuvvetlerinin resmi bir açıklamasında ufonun aslında kendilerine ait bir araç olduğunu yayınlamışdı..

Bu arada sizin sayısal verileriniz neye göre istatistik edilmiş ?

FaKiR

Meþveret Bþk.
onu Fezapilotuna sorsak belki gidip gelirken uzaya görmüştür

hakikaten gordum ben o ufolari kucukken , ama yasimiz kucuktu diye kimse bize inanmadi:011:

8_9 yaslarindaydik, oglen vakti balkonda oturuyoken bide baktim ki karsida yarim daire seklinde bisey parliyor, etrafindada kara kara adamlar gidip geliyor, evde kimse yoktu diye gidip komsuya haber verdim, komsuda hemen Haber Merkezini ariyalim dedi, aradik ilgilenmediler :034: jandarmayi arayin dediler:011:Jandarmayida aradik ama malumunuz bi guzel firca yedik:011:, aksam vakti hava kararmaya baslayinca bizim ufo amcalarin uzay mekigi renk degisiverdi, megerse bizim ufo amcalar serada calisan koylulermis, yarim daire seklinde parlayan o cism de sac tanmi, celiktenmi parlayan seranin kapisiymis,:021::021:
Bi guzel rezil olduk:)