erkekler ne zaman ağlar...

erkekler ne zaman aðlar..

• tuttuklarý takým þampiyonluðu kaçýrdýðýnda...

Kullanılan: 7 12.5%
  • yeni aldýklarý arabalarýný...otoparkta biri boydan boya çizdiðinde

Kullanılan: 3 5.4%
  • sevipte kavuþamadýklarýnda...

Kullanılan: 23 41.1%
  • acýklý bir türk filminde...( genellikle gizlice )

Kullanılan: 1 1.8%
  • erkek adam aðlamaz...

Kullanılan: 5 8.9%
  • hastalandýklarýnda...( grip dahi olabilirler farketmez..)

Kullanılan: 6 10.7%
  • erkekler sadece bebekken aðlar...

Kullanılan: 11 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    56

aciz-imutlak

Active member
ağlamak kötü bişeymiki birbirinize atıyorsunuz topu.
halbuki bir insan ağlayabiliyorsa ne mutluki ona daha kalbi ölmemiştir rabbimin verdiği duygu mekanizması hala çalışıyor demektir hala merhamet ve şefkat gibi çok önemli vasıfları ruhunda barındırıyor demektir.:041::041::041::041::041::041::041::041::041::041::041:
velhasılkelam ne için olursa olsun ağlamak bence güzel bişeydir. ağlamaktan değil ağlamamaktan şikayet etmek lazım:041::041::041::041::041::041::041::041::041::041:

:041: Ağlamak:041:
sevıçden ağlamak yada üzüntüden
inci tanaesi gibi süzerek akitmak göz yaşını
yada hüngür hüngür ağlamak
ağıt yakarak ağlamak
için için ağlamak
saklanarak ağlamak
utanarak ağlmak
utanmadan ağlamak
ağlamak ağlamak
en kolayi haykırarak ağlamak
en zoru göz yasını akıtmadan için için ağlamak
en zevkliside ALLAH RIZASI İÇİN AĞLAMAK
OLAMASI GEREKDİĞİ GİBİ
SAMİMİ AŞKLA AĞLAMAK

molla_zehra

Well-known member
bu konuya cevap verdim mi hatırlamıyorum lakin ezcümle şöyle diyem ki fıtraten duygusal ise bir kişi gözyaşı eksik olmaz.ve bunun da cins ayrımı olmaz bence.bayan da olsa erkek de olsa kişinin fıtriyetine bakar :003:
lakin bazı olaylar vardır ki en katı yürekli insanı bile ağlamaya sevk ederbiliyor.misal benim babam az ağlayan biridir ki elem ile karşılaştı.sıklıkla ağlar oldu.
nacizane fikrim.
duaile..

memluk

Hatim Sorumlusu
Ta çocukluğumuzdan çok görmüşler
Yasaklamışlar ağlamayı
Ne yangınlar söndürür oysa iki damla gözyaşı,
Bazen özür sayılır bazen elveda
Sen ağla sevdiceğim
İçinden geliyorsa
AğlAmak insan işi
Gökyüzü bile nasıl ağlar
Elinden alınınca güneşi
Yürek taşıyan her insan gibi
Erkeklerde ağlar sevdiceğim
Ağlamak insan işi..

(erkeklerde ağlar hem bize hiç çaktırmadan ama bizden kaçarmı!)

bizar

Well-known member
Erkekler de de duygu var her şeye ağlayabilirler:) katılaşmamış her kalp ,her vicdan üzülüncede ağlayabilir sevinincede sadece bir fark var erkekler çoğu zaman bu duyguyu bastırırlar gözyaşlarını içlerine akıtırlar sanırım etrafa çaktırmazlar.

Tambur

Well-known member
Kadın ağladığı zaman insanları kırmaya daha müsaittir.Çünkü o yoğunluğu nasıl yaşadığının farkına varamaz...Gizlemez ağladığını...Erkek ise bugün ağlar,yarın ağladığını söylersin...Ağlamadım diye iddaa eder.Bu durum yüzüne söylendiğinde yaşadığı durum onu rahatsız eder.Biraz değişken bir durum.Erkekler ne zaman ağlar?
sanırım kaybettiklerini anladıklarında.Asker'e giderken de çok ağlayan erkek vardır,ancak arkasına baktığında yine onun için ağlayan bir kadındır.Bacısı en çok ağlayandır,anne daha sonra,teyze vb gelir: )Erkek için:ağlamak diye birşey varmış,ağlamak diye birşey yokmuş: )Ağlamam diyen yalancıdır.

HAFIZ

Well-known member
Asker'e giderken de çok ağlayan erkek vardır,ancak arkasına baktığında yine onun için ağlayan bir kadındır.Bacısı en çok ağlayandır,anne daha sonra,teyze vb gelir: )

askere gittiklerinde ağlıyolar mı bilmem ama ardında bıraktıkları daha çok ağlıyor... ve en çok ta eşi ağlıyor.bir gün değil anne ve abla gibi,
her gün
dönene kadar..