Haydi Chate

hknco

Well-known member
İşim şakası bir tarafa ama inşallah böyle bir organizasyon yapılabilir . Daha önce olmuştu ;D

Ben dürüm de şampiyon olmuştum :D bir tane ile
:D

hadi tarihçi bir maklubeye davet et bizi ;D

T

Tarihci19

Misafir
buket görünüşlü öle biraz şatafatlıdır ama gercekten çok güzeldir.. yiyenler bilir..

hakan ve diğer maklube seven kardeşlerim istanbula gelirseniz inşallah yapar yerz, hakan ancak bir dürüm yiyor kalkıyıor :) bunuda belirtmiş olayım.. ;D

...

buket

Active member
aaaa olur mu önce göze hitap edecek,iştah açacak sonra tadına bakılacak.valla bizim burda böyle.hatta bu yemeğe deil bakmak yanından bile geçmezler ;) :)

T

Tarihci19

Misafir
:) bitmedi ablam bitecek inşallah.. yarın kardeşim öss ye girecek onu götürmek için evdeyim..

ehlibeyt

New member
bir şey sorucam niye bu maklubeyi abilerimiz sahiplenmiş ve en iyi biz yaparız diyorlar.
ben o kadar iyi yapamasmda beceren akdaşlarım cok fazla hem de ustaların eline su dökecek kadar güzel.
bu sitedeki ablalarımıza sesleniyorum.
maklubeyi kaptırmayalım hocalarım.
tabii kardeşlerim bu söylediklerim tatlı bir espri maklubenin olduğu her sofra tadı gibi anlamı da hep farklı olacaktır.
teşekkürler:)

T

Tarihci19

Misafir
yani hodri meydan benden iyi yapana rastlamadım, bana öğreten birinci sınıftaki imamım haric :) ama o hocamdı o sayılmaz,, ben öle ablalar biliyorumki daha pilav yapmayı bile hizmet evinde öğreniyor ;D