Salavat-i Serif kampanyasi

teblið

Vefasýz
Duası nerde ve ne zaman yapılacak ?

SALAVAT: 810.900

5. HATMİMİZ BOŞ CÜZLERDEN ALABİLİRSİNİZ.

18

24
25
26
27
28

Ya Sin-i Şerif: 208

Salat-ı Tefriciye: 3100 adet

DAĞITILDI...

ALLAH KABUL VE MAKBUL EYLESİN, AMİN.

Allah (c.c.) razı olsun hüseyni hocam;

Duası bağlı olduğum cemaatin Hocası tarafından perşembeyi CUMAYA bağlayan gece 70 kişilik talebe cemaatiyle beraber yapılacaktır nasip olursa;

Başta Efendimiz (sav) ehli beyti ,ve sair peygamberlerin pak ruhları ve tüm ümmeti Muhammed adına dualanıp hediye edilecektir inşl;

Rabbim kabul etsin izzeti dergahında inşl.

teblið

Vefasýz
Bismillah;

Hüseyni Hocamız tarafından;810.900 salavat-ı şerife dağıtılmıştır;Allah (c.c.) razı olsun cümle müslümanlardan..;

Toplamda ;

3.188.845..+810.900=3.999.745.tane salavat olmuştur elh..

teblið

Vefasýz
2200 daha dağıtıldı...

Hocam Allah (c.c) razı olsun;

Akşam saatlerine kadar olan bütün hatimlerin duası yapıldı inşl;

Ancak yeni gelen okumalar var;

bunun duasıda ve gelecek olan yeni okumaların dualarıda yarın cuma namazından sonra yapılacaktır inşl;

yarın öğlen tüm okunan hatimlerin duasını ve toplamını foruma ekleyip sizleri bilgilendireceğim nasip olursa

memluk

Hatim Sorumlusu
Selamunaleyküm kıymetli Risale Forum üyeleri ;:037:
kutlu doğum munasebetiyle başlattığımız ve dün sona eren Salavat kampanyamız tebliğ kardeşimizin sohbet grubu tarafından forum adına dualanmıştır ,yeni Salavat kampanyası başlatılmıştır...
Allah c c kabul eylesin, bizde acizane burda duasını yapalım istedik ;

Amin..!
Elhamdulillahi Rabbil alemin, vel akibetu lil muttekin vassalatu vesselamu ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve ashabi ecmain
Ey Yüce Rabbimiz!Sen bütün mahlûkatına merhametli bilhassa inanmış kullarına pek lütufkârsın, el açtık kapına geldik sana dua ve niyazlarımızla yalvarıyoruz, dualarımızı kabul ederek bizlere af kapından boş çevirme Allahım!Kıyamet gününün tek hâkimi ve sahibi sensin bizlere orada acı, cehennem azabından koru Ya Rabbi!
Biz yalnız sana kulluk eder ve yalnız senden yardım dileriz, bizleri ibadet ve itaatin yolundan hiç bir zaman ayırma Allahım!Hidayet üzere devamlı kalmayı, muttaki kullarından olmayı, dünya ömrümüzü iffet ve şerefimizle geçirmeyi cümlemize nasip eyle Allahım!
Gadabından hoşnutluğuna, cezandan affına, şeytanın şerlerinden senin sonsuz rahmetine sığınıyoruz, sen affedicisin, affetmeyi seversin, bizleri de affeyle Allahım !

Okuduğumuz Salavat-ı Şerif Hatmini dergahında kabul eyle.
Hasıl olan sevabı evvelen sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) Efendimizin temiz ruhuna hediye eyledik sen vasıl eyle Ya Rabbi!Diğer Peygamberlerin, sahabeyi kiram ile tabiinin ruhlarına, dini İslama ilimleriyle ve kılıçlarıyla hizmet eden alimlerle şehitlerin ruhlarına hediye eyledik sen vasıl eyle Ya Rabbi!

:037:Salavata zincirine katılan kardeşlerimizin ahirete göç eylemiş geçmişlerinin ruhlarına, bu topluluğumuza sebep olanların bütün ölmüşlerinin ruhlarına, dünyada anacak kimsesi kalmamış Müslüman kardeşlerimizin ruhlarına hediye eyledik, sen ulaştır Ya Rabbi!:037:
Ve hassaten bu hatimin yapılmasında emeği geçen ve katılan herkesin geçmişlerinin ruhuna hediye eyledik sen ulaştır yarabbi!!

Günahları varsa, onları hasenata tebdil eyle Allahım!Salavat Hatmine katılan tüm kardeşlerimizin gönüllerindeki muratlarına hayırla birlikte kavuşmalarını iki cihanda senin nurunla pür nur olmalarını nasip eyle Allahım!

Varsa bütün sıkıntılarını sen gider ya Rabbi! Senin affına merhametine ve lütfuna daha çok ihtiyaç duyduğumuz şu zamanda bizleri sensiz bırakma ya Rabbi!

Duada sana yalvarıyoruz, kapına geldik bizleri boş çevirme Ya Rabbi!

Sübhane rabbike rabbil izzeti amma yesifün. Veselâmün alel mürselin. Velhamdülillahirabbil alemin. El Fatiha :037:

memluk

Hatim Sorumlusu
salawatdp9.jpg

Efendimiz Aleyhisselam buyurdu:
- Bana en yakın olanlar, üzerime en çok salavat getirenler olacaktir.
- Üzerime salavat getirirseniz Allah da (c.c) sizin üzerinize salavat getirir.
- Bana salavat getirin. Nerede olursanız olun salavatınız bana ulaşır.
- Allah Teala (C.C) buyurdu: "Bir defa salavat getirene Ben ve meleklerim on defa salavat getiririz."