Senden Sonra Kim Acaba?

nurhadimi

üye Sorumlusu
Cevap: Benden Sonra Kim Yazar

huve, huve noktasını idraka çalışıyordur, ebrar evi boyuyordur, nurhadimi diğer konulara yazmaktan buna bakamamıştır o nedenle ben yazayım dedim :)

benden sonra hepimize dua edecek biri yazsın ...

hımmmmm ben de gün boyu kulağım neden çınlayıp durdu diye düşünüyordum

ancak gevze olduğumu kesinlikle kabul etmiyorum
sessiz:confused:zawallıcık biriyim:rolleyes:

HAFIZ

Well-known member

bu oyunu pek sevmedim ama ben yazayım ve durun size dua edeyim acizane..hepiniz amin deyin inşallah...ALLAHIMM NAKIS SIFATIMI SENİN VARLIK AYNAN KARŞISINA ACZİYETİMLE SUNUYORUM..MUMİN KARDEŞİNE YAPILAN DUANIN REDDEDİLMEYECEĞİNİ HABİBİNLE MÜJDELEDİN..GÜNAHKAR YÜZÜMÜ BU MÜJDEYLE YIKAYARAK HUZURUNA GELDİM.KENDİM İÇİN DEĞİLDİR ARZU HALİM..SENİN DİNİN İÇİN SENİN HABİBİNİN AÇTIĞI TEVHİD BAYRAĞI ALTINDA CEM OLAN ŞU KIYMETLİ KARDEŞLERİMİ İKİ CİHANDA AZİZ EYLE..EN DAR GÜNÜMÜZDE LİVAULHAMD SANCAĞINDA HABİBİNİN KURRETİ AYNIYLA BULUŞTUR..DÜNYA VE AHİRETİNE DAİR SADRİ HASENLERİNDE KETM EYLEDİKLERİ VE HER HALİNE VASIL OLDUĞUN NİYAZLARI KABUL ET..DUAM HABİBİNE EMANETTİR..ONUN SANA GETİRDİĞİ EMANETİ KABUL ET..AMİN AMİN YA MUĞİN.. TAHA VE YASIN EL-FATİHA ONUN S.A.V RUHUNA

Tarihci

Marmara Tarih

bu oyunu pek sevmedim ama ben yazayım ve durun size dua edeyim acizane..hepiniz amin deyin inşallah...ALLAHIMM NAKIS SIFATIMI SENİN VARLIK AYNAN KARŞISINA ACZİYETİMLE SUNUYORUM..MUMİN KARDEŞİNE YAPILAN DUANIN REDDEDİLMEYECEĞİNİ HABİBİNLE MÜJDELEDİN..GÜNAHKAR YÜZÜMÜ BU MÜJDEYLE YIKAYARAK HUZURUNA GELDİM.KENDİM İÇİN DEĞİLDİR ARZU HALİM..SENİN DİNİN İÇİN SENİN HABİBİNİN AÇTIĞI TEVHİD BAYRAĞI ALTINDA CEM OLAN ŞU KIYMETLİ KARDEŞLERİMİ İKİ CİHANDA AZİZ EYLE..EN DAR GÜNÜMÜZDE LİVAULHAMD SANCAĞINDA HABİBİNİN KURRETİ AYNIYLA BULUŞTUR..DÜNYA VE AHİRETİNE DAİR SADRİ HASENLERİNDE KETM EYLEDİKLERİ VE HER HALİNE VASIL OLDUĞUN NİYAZLARI KABUL ET..DUAM HABİBİNE EMANETTİR..ONUN SANA GETİRDİĞİ EMANETİ KABUL ET..AMİN AMİN YA MUĞİN.. TAHA VE YASIN EL-FATİHA ONUN S.A.V RUHUNA

maşallah, aminnnnnnn.....

ýþýkk

Well-known member

hafız kardeşe bakkk maşallah ya:) dua o kadar güzel birşeyki iyi ki var olmasa ne yapardım ki:confused:
duana canııı gönülden amin amin amin diyorum eyvallah

HAFIZ

Well-known member

hafız kardeşe bakkk maşallah ya:) dua o kadar güzel birşeyki iyi ki var olmasa ne yapardım ki:confused:
duana canııı gönülden amin amin amin diyorum eyvallah
teşekkürler kardes ewet iyiki dua var yoksa fırtınalı ruhumuz hangi limanda sükunet bulurdu.. yüce allah 'duanız olmasa ne işe yarardınız' buyuruyor ya..benide unutmayın

ýþýkk

Well-known member

rabbim izin verdikçe aklıma geldikçe hepinize dua ediyorum ayrıca cuma günleri tam sala ile ezan arasında arkadaşlarımla birlikte dua ediyoruz farklı şehirlerde olsak bile o vakitte dua ediyoruz isteyen toplu duamıza katılsın okulda da olsak başka yerde de olsak ,eğer tam dua edmiyor secdeye varamıyorsak bile isimleri ve istekleri aklımızdan geçiriyoruz dua dua dua hayatım oldu hamdolsun

Tarihci

Marmara Tarih

rabbim izin verdikçe aklıma geldikçe hepinize dua ediyorum ayrıca cuma günleri tam sala ile ezan arasında arkadaşlarımla birlikte dua ediyoruz farklı şehirlerde olsak bile o vakitte dua ediyoruz isteyen toplu duamıza katılsın okulda da olsak başka yerde de olsak ,eğer tam dua edmiyor secdeye varamıyorsak bile isimleri ve istekleri aklımızdan geçiriyoruz dua dua dua hayatım oldu hamdolsun

Allah senden ve arkadaşlarından razı olsun, dualarınızı samimiyetiniz için kabul buyursun.. hakkımızda her şeyin hayırlısını versin...

HAFIZ

Well-known member

allah razı olsun kardeşim.

osman43

Well-known member

allah sana dünyada öyle güzelliklerversinki ahirete hiçbirşey kalmadı sanasın ;dünyada verdikleride ahirette vereceklerinin zerresi olmasın.Dua ile ...
yaz demişsin yazdım beyenirsin inş. benden sonrada osman yazsın o bize nasıl dua edecek bakalım

biraz geç gördük ama cumlemize aynı şekilde guzellikleri nasip etsin bu dünyada oldugu gibi öbür dünyada da bizi birbirimize ve peygamber efendimize komşu eylesin allahım seni en sewdiklerinden olmayı nasip etsin allahım hakkında gördügü şeylerin en hayırlısını nasip etsin inş. amin

Tarihci

Marmara Tarih

bu oyunun aldığı yeni şekil çok güzel, herkes birine birilerine dua ediyor :) duadan sonra kendimizden sonra kimin yazacağını da tahmin edip yazalım ki oyunun formatı da devam etmiş olsun.. Allah sizlerden razı olsun.. benden sonra ARİF yazar..

mihrimah

Well-known member

Kusura bakmayın ben yazdım...
Allah dünyamızı ramazan, ahiretimizi bayram eylesin inş.
Benden sonra yazar inş. ARİF Abi...

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ

Ben yazayim o zaman kabul ederseniz:) Tarihci kardesim yazsin benden sonra :)

duaayeti.gif

HAFIZ

Well-known member

ben yazdım malesef.tarihçi nerdeyse görmemiş seni.kulağını çınlattık şimdi gelir..yüreğimizin sahibi yüreğimizi sahipsiz bırakma..bizi yüreğinde sen (c.c ) olanlarsız bırakma..

Tarihci

Marmara Tarih

aminnn HAFIZ yerimi doldurmuş Ahsen kardeşim, ben de ondan sonra yazmış oldum :)

benden sonra da ebrar yazsın..