Senden Sonra Kim Acaba?

ebrar172

Well-known member
Cevap: Benden Sonra Kim Yazar

ben geldim.Ama Allahın sevdiği bir kulmuyum bilmem.
rabbim cümlemizi sıratı mustekimden ayırmasın..
benden sonra ebrar ablam gelsin..çoktandır görüşemiyoruz.özletiyor kendini :)

HAFIZ kusuruma bakmayın ne olur foruma uğrayamıyorum bu ara..
birde Tarihci konuya yazıp güncellemese belkide görmeyecektim beni çağırdığınızı...:)
geçte olsa geldim...:U:

benden sonrada çok sitemvari konuşmuş madem Tarihci gelsin duyarsa tabi...;)

not: yahu mübarek bizimde ismimizi zikreden yok bakmaz olmuşuz konuya velhasıl...
icon10.gif

HAFIZ

Well-known member

:) hoşgelmişsin..evet o malatyayı bekliyor :)
ben davetsiz gelmiş oldum ama benden sonra gelme umudu olmayan birini daha çağıralım :D
hanne gelsin.yeni ismini unutuyorum :)

müdavim

Üye Sorumlusu

hoşgeldin hamza
bir geldin,pir geldin:) (yani ayın üyesi olmanı kasdediyorum)

benden sonra bana daim dua etcek biri gelsin.

akna

Well-known member

ben geldiiiiimm :D :D :D
Müdavim hocam
Rabbim sizi alimlerle sıddıklarla haşreylesin inş
Bütün sıkıntılarınız gidersin
Saadeti dareyn nasip etsin amin..

Benden sonra kim isterse o yazsın zaten baktımda kimse tutturamamış :D

akna

Well-known member

Allahım cc VUSLAT kardeşimizi şeytandan,nefsi emmaresinden ve tüm ahirzaman fitnelerinden muhafaza eyle
Minnet altına girmemeyi, sadece Senden minnet beklemeyi nasip eyle
İlmini arttır, ilmiyle amel etmeyi nasip eyle
Verdiğin sabrı en doğru şekilde kullanabilmeyi, tevekkül edebilmeyi nasip eyle
Tembellikten ve korkaklıktan uzak eyle
Bizimle hayırlı paylaşımlarda bulunmayı, bizede istifade edebilmeyi nasip eyle :D
Benden sonra yazacak kişininde bana dua etmesini nasip eyle :D
amin amin amin

hubbuuhra

Well-known member

Allah'ım sen akna kulunu ahirette mübareklerle yoldaş eyle. Cennet bahçelerinde köşkler nasip et. Dünyada çektiği sıkıntılarını öbür alemde mutluluğa dönüştür inşllah. Mizan da defterini sağ elinden alanlardan eyle ya rabbim. Sırattan yel gibi geçmeyi nasip et ya rabbim. Kabir azabından muhafaza eyle ya rabbim. Bu dünyada da gönlünde ne varsa hayırlısıysa nasip et ya rabbim. Hanesine daima bolluk bereket huzur ver ya rabbim. Sana daha çok ibadet edbilmesi için sağlık sıhhat ver ya rabbim. Davasında daim eyle ya rabbim. Amin. Amin. Amin. Tez zamanda memleketinde ikamet nasip eyle yarabbi hubbuuhra kardeşinide dualarında unutmamasını nasip eyle allahım. Amin

akna

Well-known member

Allah'ım sen akna kulunu ahirette mübareklerle yoldaş eyle. Cennet bahçelerinde köşkler nasip et. Dünyada çektiği sıkıntılarını öbür alemde mutluluğa dönüştür inşllah. Mizan da defterini sağ elinden alanlardan eyle ya rabbim. Sırattan yel gibi geçmeyi nasip et ya rabbim. Kabir azabından muhafaza eyle ya rabbim. Bu dünyada da gönlünde ne varsa hayırlısıysa nasip et ya rabbim. Hanesine daima bolluk bereket huzur ver ya rabbim. Sana daha çok ibadet edbilmesi için sağlık sıhhat ver ya rabbim. Davasında daim eyle ya rabbim. Amin. Amin. Amin. Tez zamanda memleketinde ikamet nasip eyle yarabbi hubbuuhra kardeşinide dualarında unutmamasını nasip eyle allahım. Amin
amin amin amin
ecmain inşaAllah hubbuuhra :D