acil dua...

ANDELiB

Well-known member
kardeşlerim Rabbim tekrar tekrar razı olsun sizlerden.... lütfen daha cok dua edelim az evvel onu ziyaret ettim hamd olsun iyiye gidiyor... ama onu zorlu bir kemoterapi aşaması bekliyor.... lütfen dualarınızı esirmeyiniz degerli güzel gönüller... inşAllah ben burdan size iyi haberlerini verecegim.. canlar cok zor imiş....! ben bu konuyu hep güncellemeye calısacagım ki dua eden kardeşlerim hatırlasınlar gerek normal zamanlarda gerekse namaz peşinden dualarını edebilsinler...

ismen dua etmek isteyenler için arkadaşımın ismi; (Mehmed Emin)

ANDELiB

Well-known member
ben kısaca durumundan bahsedeyim kardeşlerim...;hastalık ortaya çıktığında açıkçası biraz ilerlemişti..sanırım buna tıpta metastastik ca. deniyor...hemen kemoretapi tedavileri başladı...4 kür kt aldı..hala da alacak..tabi bu illeti bilen bilir..tedavisi de zor,kendisi de zor...Allah CC cümlesine yardım etsin..ne zaman halini sorsam hep şükrediyor..ne kadar sancısı olduğunu iyi biliyorum,ailesinin baska üyelerinden de sık sık haberlerini alıyorum...şuan tedaviye ara verdi çünkü tedavi bürokratik bir engele takıldı..! bu nasıl iş anlamam..durumu acil olan bir hasta ve bekliyor..!

neyse işin özü iyi olmak çok istiyor..ve her görüştüğümde muhakkak dua istiyor..yüreği çok güzel bir dost..Allah onu ve diğer hastaları sevdiklerine ve sevenlerine bağışlasın amin..

ve Allah sizlerden razı olsun canlarım...

ANDELiB

Well-known member
Allah güç kuvvet versin kardeşimize inşaAllah..
sabretmek zor ama elbet Rabbim sabredenlerle beraberdir..

Allah sizdende razı olsun ANDELİB zor gününde dostunuzu yalnız bırakmamışsınız...
hayırlı haberlerinizi bekliyoruz Yaradanın izniyle...

Dua ile..

Aminn...o kadar çok arzu ediyorum ki bir an evvel size güzel haberlerini vermeyi...ümitvarız hep öyle olacağız inşAllah..

ve zor gününde yanında olmayı oldukça hak eden bir insan..biz nacizane ne yapıyoruz ki..

dua ile