Artık dayanamıyorum nolur bana yardım edin

duygumacar

Yeni Üye
Onu cok seviyordum oda küçük bi hata yaptım ama beni affetmiyor. Sürekli dua ediyorum durmadan dinlenmeden.Biliyorum olmucak olsa dualarım kabul olmasa Allah ım dua etmeme izin vermez bir şekilde engel olur. Dün akşam tefriciye okumaya başladım cuma gününe bitirmeye niyetlendim ama yetiştiremicem nolur bana yardım edin.yalvarıyorum.Belki derdim basit bir dert gibi geliyor ama artık dayanamıyorum ayakta duramıyorum.Bana yardım edinn LÜTFENN

TaLHa

Nur-u Aynım
Yönetici
Onu cok seviyordum oda küçük bi hata yaptım ama beni affetmiyor. Sürekli dua ediyorum durmadan dinlenmeden.Biliyorum olmucak olsa dualarım kabul olmasa Allah ım dua etmeme izin vermez bir şekilde engel olur. Dün akşam tefriciye okumaya başladım cuma gününe bitirmeye niyetlendim ama yetiştiremicem nolur bana yardım edin.yalvarıyorum.Belki derdim basit bir dert gibi geliyor ama artık dayanamıyorum ayakta duramıyorum.Bana yardım edinn LÜTFENN

Kıymetli Kardeşim;

İçinde bulunduğunuzu durumu bilmemekle beraber, ancak şunu diyebilirim ki ufak bir hatadan dolayı bugün sizi hoş görmeyenler yarın daha başka hatalardan dolayı size daha büyük sıkıntılar yaşatabilir. Onun için aklı selim davranmanızı sabırlı ve metanetli olmanız gerekmektedir.

Ustad Bediüzzaman r.a. bu mesele hakkında insandaki muhabbet hissi hak edene verilmeli o da ancak sizi Allah'a götürebilmeli, aksi takdirde acı ve üzüntü çekmeniz muhtemeldir.

Tefriciye konusunda yardımcı olmak isterdim ancak okuyamacağım birşey için söz veremem ancak size dua edebilirim, umarım başka kardeşlerimiz yardımcı olur.

Kýrýk Testi

Well-known member
İnsan en sevdikleriyle imtihan edilir. Hakkınız da hayırlısı ne ise o olsun, Rabbim onu da gönlünüze razı eylesin.. Allahu Teala dua etmemize izin veriyorsa mutlaka cevap verecektir ançak cevap vermek ayrıdır kabul etmek başkadır her sonucu kabullenmek lazım bu demek değildir ki bizi memnun etmeyecek, edicektir mutlaka çünkü doktor hastanın halinden daha iyi anlar..

Son düzenleme: