Finalleri olanlara dua etmek isteyen

Finaller baslıck butun sınavları olanlara dua edelim insaallah :gül:
Allahumme es’eluke bilâ ilâhe illâ Ente. Rabb-es-semâvât-is-seb’i ve Rabb-el-Arş-il-azîm.
Ve es’eluke bilâ ilâhe illâ Ente. Rabb-es-semâvât-is-seb’i ve Rabb- el-Arş-il-Kerîm.
Ve es’eluke bilâ ilâhe illâ Ente. Rabb-es-semâvât-is-seb’i vel’eradîn-es-seb’i ve mâ fîhinne.
inneke alâ kulli şey’in kadîr. Rabb-işrah lî sadrî ve yessir lî emrî vahlul ukdeten min lisânî yefkahû kavlî.

ve minellahil ianeti vet-tevfik ve biyedihi ezimmetit tehkık allahumme ekrimna fehmen nebiyyin ve hıfzel murselin ve ilhamel meliketi vel mukarrebin
Rabbim önce bütün sınavları olanlara sonra bana hayırlı basarılar vrsin amin :030:

ALLAH hepinize zihin açıklığı versin inşaallahhhhhhhhh.
Bende bir arkadaşımdan sınavlara girecekler için bir dua öğrenmiştim. O da iyi geliyor. Tevbe Suresinden
"HASBİYALLAHU LA İLAHE İLLAHU ALEYHİ TEVEKKELTÜ VE HUVE RABBUL ARŞİL AZIYM."
Bu duayı sınavda çıkacak soru adedince hem suya , hem öğrenciye okunmalı ve öğrenciye sınav sabahı içirilmeli. Öğrenci kardeşimiz her soruyu okumadan önce de 1 adet okursa Allahın izniyle melekler yardımına koşar.
Ayrıca sınavdan bir kaç gün önce 363 ayete el kürsi de okunması da çok etkilidir.
Benim büyük kızım Duygu'nunda bugün 2 final sınavı var.
Allah hepinizin yardımcısı olsun. Sizler ülkemizin yarınlarısınız. Okuyup çok iyi yerlere gelin ki Ülkemizdeki aydınlar çoğalsın, cahillik azalsın