hobilerim..

inþirah

Well-known member
hobiler güzel... hepsini okuyamadım ama kendi hobilerimi ekleyivermek istedim...

ney üflemek..(

Kelime çalışmalı Risale okumak..

Ve haklı olduğum konuyu sonuna kadar savunmakta inat etmek...

Önce sadece inat sanıyordum ama benim için hobiye dönüştü...

Acaip zevk alıyorum ya...

ha bir de örgü örmek...

(yeni öğrendim.. ilerde hobi olur heralde.. aksi olursa fobilere eklerim:D)

HAFIZ

Well-known member
bende hobilerimi yazayım.bu konuyu yeni gördüm açıkcası.
muhtelif mekanlarda ve tanımadığım insanlar arasında bulunmak.mescid-i haramdayken hep yabancı insanların yakınlarında oturur onların konuşmalarını duyardım.nedense bu bana çok zevk verirdi. anlamasamda:)yabancı dil.ama arapça haricinde pek bir dille yakınlığım olmadı.ingilizce ve kürtçeyle bi ara yapmalıyız :)yağmurda yürümek ama yanlız değil :005:

Ukbaa

Well-known member
Bu konuyu hatırladınız mı ???

Geziyodum forumda dikkatimi çekti :005: Tekrar canlandırayım dedim
:D
Acaba hobilerinde değişiklik olan var mı merak ettim ne de olsa yaklaşık bi sene geçmiş üzerinden... :rolleyes:

gece gece iş benimkisi de... :003::003::003:

Tambur

Well-known member
Risale-i Nur okumak hobilerim arasında değil ilk önce bunu belirteyim.Bu anlamda kendimi yeni bulmaya çalışan biriyim.Bundan kısa bir zaman içerisinde Huzur İsyan-da diyen ben şimdilerde doğru yol Huzur İslamda diyebiliyorum...Rabbime şükürler olsunki Hakikat yolunda büyük bir feyz ile mücadeleme başladım.Hobilerime gelince;Dedemin balıkçı olmasından dolayı balık tutmak ve balık pişirmeyi severim.Bu arada çok güzel balık pişiririm: ) Jazz müzik dinlerim.Nostalji olan eski ne varsa hoşuma gider...Mesela woswos(Kablumbağa)hastasıyımdır...Tırrrrrrrr tırrrrrrrr: )

meftun

Active member
nette dolasip size bakmak neler yapiyosunuz diye yani kisaca takip, araba sürmek, bisiklet sürmek,yüzmek,kitab okumak, siir okumak vs