risaleforum.net ile nasıl tanıştınız? :)

Sitemizi kimin veya hangi vesile ile buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    59

KaLeM

Active member
Sitemizi Kim Tavsiye Etti?

Allah Allah, sohbette isimler değişikti herhalde yada nisyanlardayım :) Allah cümlemizden razı olsun abiler

ß@R@N ' Alıntı:
Günün birinde padişah fillerinden birinin bakılması için köyün birine verir bir süre sonra köylü ahlar vahlar içinde Nasreddin hocanın yanına gelirler. Hocam padişah bize bakmak için verdiği fiil doymak bilmiyor köyümüzün coğu ihtiyacını tek başına götürüyor ve cok sıkıntı cekiyoruz Padişaha gitsekde rica etseniz fili bizden alsa diye. Nasreddin hoca köy halkı ile beraber sarayın yolunu tutarlar ilerledikce grubdan bir kacı kaş göz arasında kaçıverir. Nasreddin hoca saraya geldiğinde arkasına bir bakarki kimsecikler kalmamış.Padişah Hocaya seslenir hayırdır hoca diye. Nasreddin hoca padişahım felanca köye bakması için verdiğiniz fil vardı ya onlar fili cok sevmişler bir tane daha istiyorlar bakmak için...

İşde ortada bir dava var ve biirileri o davaya ihlasla sadakat ile sahiplenmedikce olmaz.Allah Kalem arkadasımızdan razı olsun kendisini pek göremesekde Siteyi kendi malı gibi telaki edip başkalarına tavsiye de bulunuyor. Bizler dahi bu davayı baskasının değil kendi öz davamız telaki edip dört el değil dört bin bes yuz el ile sarılmalıyız...Yoksa mazallah hamiyet davasında yalancılık etmiş oluruz...
ahde vefa ' Alıntı:
Allah kendisinden razı olsun KALEM vesile oldu siteyi tanımama.... Allah ebeden razı olsun.. SELAM VE DUA İLE..

aysima

Member

ben zaten böle bi site arıyodum.. ALLAh google de karşıma çıkardı :)
samimi ve içten buldum.. devamı geldi ;)

ben okumak için risale ararken tevafuken buldum elhamdülillah .niyetleri sadece Allah rızası olan insanlarla sohbet etmek insana huzur veriyor hele benim gibi gurbette hiç arkadaşı ve dostu olmayan biri için ilaç gibi geldi hamdolsun .)

Vakar

Member

Bana aziz sıdık sarsılmaz sebatlı cidi samimi ihlaslı ahlakı hasene sahibi kardeşim (şualar) tavsiye eti :p
şimdi şımarır kendisi.sakına ha şualar

hulusi

Well-known member

ülfet ' Alıntı:
Bana aziz sıdık sarsılmaz sebatlı cidi samimi ihlaslı ahlakı hasene sahibi kardeşim (şualar) tavsiye eti :p
maşallah ülfet kardeşim size burdan acizane katılıyorum..yazılarını takip ediyorum kardeşimin maşallah Allah sizdende ondanda razı olsun..

Huseyni

Müdavim

başka bi sitenin linkinden buldum ama kendimi kabul ettirene kadar canım çıktı.adeta öldüm öldüm dirildim

Sergerdan

Well-known member

huseyin1907_11111 ' Alıntı:
başka bi sitenin linkinden buldum ama kendimi kabul ettirene kadar canım çıktı.adeta öldüm öldüm dirildim
Hoşgeldiniz,bayagı ugraşmışınız nikinizden belli.Bence siz o niki unutursunuz ;D Sık sık bekliyoruz inş. :angel:

hasret

Well-known member

[
ülfet ' Alıntı:

kardeşim bu sıfatlara haiz değilim ki şımarayım. ''mümin müminin ayinesidir'' kaidesi sırrınca bana bakmış kendini tarif etmişin :p
bi daha beni övmeye kalkarsan bütün künyeni ortaya dökerİM,kimin nesi olduğun ortaya cıkaar karışmam sonra ;) :)

hulusi ' Alıntı:
maşallah ülfet kardeşim size burdan acizane katılıyorum..yazılarını takip ediyorum kardeşimin maşallah Allah sizdende ondanda razı olsun..

Abi bu yazdıklarınızla beni utandırdınız cünkü layık değilim.Bende yazılarınızdan takip ettiğim kadarıyla sizin hakkınızda şunu söylemek istiyorum
bence siz cok mübarek ve müşfik bir abisiniz.Forumun enlerini secerken sizi unutmuşum hatamı burda yazarak düzletmiş oldum bu arada :)
Dilerim Allahtan sizin ve diğer kardeşlerimin bende var oldunuğunu sandıkları bütün güzel hasletlere beni haiz eylesin...

barýþ

Active member
Cevap: Sitemizi Kim Tavsiye Etti?

Ben bu güzel site ye çağri filminin müziklerini indirmek için tevafuk sonucu geldim.aslinda hiçbir siteye üye değildim ta ki bu sitede işimi görene kadar ama öyle olmadi zaten cemaatede sempatim vardi memnunum hemde oldukça memnunum sayenizde çok şeyler öğreniyorum

nuriye

Well-known member
Cevap: Sitemizi Kim Tavsiye Etti?

bende risale okunan bir tv kanalinda nurlu bir sitenin linkini aldim tevafukken bu siteye girdim ve burdaki kerdeslik hosuma gitti allah hepinizden razi olsun....