televizyon insanı kanser eder

yozgati

Well-known member
Kainatta herşey bir enerjidir. insanı ele alacak olursak insanın bedeninde la yüad vela yühsa hücreler var. bu hücreler ALLAHın birer emirber neferi hükmündedir ve O'nun izni ile kainatta faaliyet ederler.

işte insan vücudundaki bu enerji boyutlar arası olan mahlukatı da etkiler. mesele psikolojisi bozuk ve zayıf olan kimseler etrafına yaydıkları negatif enerji ile etrafındaki başka boyutta olan ervah-ı habise, mevadd-ı şeriye ve cinleri kendisine çeker. bakın kadınlar - taife-i nisaiye bazan moralleri bozuk olunca kendisi etrafa negatif enerji yayar ve bu 3 mahlukatı kendine çeker.

günahlar ise insandaki olumsuz olan mevad-ı şeriye ve ervah-ı habise ve cin, tan, han .. gibi farklı boyut elemanları celbeder. 1 mekan içinde boyut içinde boyut vardır. inşa zannetmesinki yalnız halbuki o boyut içinde boyut sebebiyle yalnız değildir. mesela cinler besmelesiz olarak çıkarılan elbiseyi giyerler. yerler içerler...

işte nasılki güzel koku arı çeker; gübre ise sinek çeker işte günahlarımızda farklı boyut elemanlarını çeker. günahların işlenmesi ise insanın hücre yapısını bozar ve vücut olumsuz negatif enerji yayar.. ve seretan - kanser dikkat ederseniz kanserin arabcası olan se-ra-tan bu sondaki tan ismi bu farklı boyuttaki mahluktur. yani bir nevi kanser olana tan ismindeki mahluk musallat olmuştur. tv izlenirken kazanılan günahlar ve o günahlardan hasıl olan gübre kokuşana gelen sinekler gibi ervah-ı habise, mevadd-ı şeriye, can, tan, han.. gibi mahlukatı o mekana çeker. günah işlendiğinde hemen onlar oraya dolarlar.

ervah-ı habise, mevadd-ı şeriye, can, tan, han.. gibi mahlukattan korkmamak gerek yok 3 harfli beş harfli denilmemeli ALLAH KURANDA CİN DİYOR NEDEN KORKACAKSIN.

bazı şeylere dikkat gerekir. mesela soğan kabuklarını yere atmayın üzerine basmayın.
sıcak suyu bir yere dökerken besmele çekin.
wc ve banyoya girerken besmele çekin.
muavviziteyn [felak ve nas sureleri] okuyun
tvden uzak durun izlemeyin
günah girdabları olan mekanlardan uzak durun...


vesselam..

isterseniz devam ederim yazıya
 

yozgati

Well-known member
tan han can ten bunlar insandan başka yaratılan mahlukattır. insana tan isimli mahluk musallat olursa insanda kanser başlar.
 
Üst