Bu forumu seviyorum cunki:))

Livza

Well-known member
Bu forumu seviyorum çünkü; samimi,seviyeli :)

seviyorum çünkü;istedigim konuyu açabiliyorum eh bazen yaramaz konularda oluyo:033:

seviyorum çünkü;gerçekten sevdiğim ve açılan konulara yaptıgı yorumları merak ettiğim insanlar var.birşeyler ögrenebildigim bilgili insanlarda var.:)

ve baya bir vakit geçiriyorum burda ama çevremdekiler burayı kıskanıyo vakit geçirdigim için :005:(diyolarki sana forumu yasaklıcam :002:;):))

Bu siteyi seviyorum çünkü...

arkadaşlar içimden geldi böyle bir konu açalım istedim ve isterseniz hep birlikte neden bu sietde olduğumu birbirimizle paylaşalım

BU SİTEYİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ...​

HER SİTEYE GİRİŞİMDE YENİ VE GÜZEL BİLGİLER ÖĞRENİYORUM

BİLDİĞİM AMA TEKRAR ETMEDİĞİM İÇİN UNUTTUĞUM KONULARI OKUYUP BİLGİLERİMİ TAZELİYORUM

RUHUM DİNLENİYOR

SADECE ALLAH RIZASI İÇİN UĞRAŞANLARLA BERABER OLMAK BENİ MUTLU EDİYOR

BÜTÜN MÜMİNLER KARDEŞTİR SÖZÜNE BİNAEN TANIMADIĞIM AMA İSLAM KARDEŞLİĞİNİ YAŞAMANIN TADINA VARDIĞIM TÜM ÜYELERİN GÖNLÜNDEKİ ALLAH İÇİN GÜZELLİKLERİ HİSSEDİYORUM

DEDİKODU GIYBET OLMADAN YAŞADIĞIM ANLAR İÇİN

VE DAHA BİRÇOK ŞEY İÇİN BU SİTEYİ SEVİYORUM

SİTEYİ HAZIRLAYAN TÜM EMEĞİ GEÇEN KARDEŞLERİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN

NurYolcusu

Well-known member
Cevap: Bu siteyi seviyorum çünkü...

Madem hazangülü kardeşim açmış konuyu... Davete icabet sünnetmiş.....
Neden buradayım????
Neden hergün dükkanımı kapatıp eve gelip internetexplorer simgesine tıklayıp www.tevhid.gen.tr adresine giriş yapmak için can atıyorum????
İnanın bazen en güzel cevap susmakmış....
Söyleyecek kelimelerim yok ki....
Ama bişey var sanırım...
Velilerin efendisi Hz.Ali(r.a) ne güzelde demiş....
Bana bir harf ögretenin kırk yıl kölesi olurum diye...
Bişeyler öğreniyor olmasak,huzur ve mutluluk bulmasak burda zaten olmazdık.... :038::038::038:

NurYolcusu

Well-known member
Cevap: Bu siteyi seviyorum çünkü...

çünküüüüüüüü hayırlı güzel insanlar ve hayırlı güzel faaliyetleri var...

Ablacım aynanız var sanırım ulaşabileceginiz bir yerdeyse bi taraftan bu kelamları ederken bi taraftanda aynaya bakmanızı dolayısıyla kendi kendinize böyle söylemenizi şiddetle tavsiye ederim... Dua ile