Senden Sonra Kim Acaba?

Yeltegiyan

Elfidam
Cevap: Benden Sonra Kim Yazar

isminizle musemma bir hayat diliyorum.....

benden sonra Lebbeyk yazsın yaa.... bişiler de söylesin kardeşinin gönlünü aydınlatsın azcık.....

Lebbeyk

Well-known member

isminizle musemma bir hayat diliyorum.....

benden sonra Lebbeyk yazsın yaa.... bişiler de söylesin kardeşinin gönlünü aydınlatsın azcık.....

...kalp kalbe karşıymış...sewgisiyle duasıyla... bişey çekti buraya beni tam gider ayak...demek anılmışım...Rabbim de seni her daim ansın hannem...hiçbir zaman rahmetini üzerinden eksik etmesin..:043: ((birlikte inşallah:003: ))
.......sıcak bakmayan sıcak hissedemez.....:dft001:

...her yol bağdata çıkar...her dert fizana...dirhem sızısı olan yazsın buraya...

HAFIZ

Well-known member

....işte sıcak bakıp sıcak görenlerden canım cananım...:) Rabbim sızısız bırakmasın inşallah gönülden her ne we her kim geçiyorsa.....amin

(((...bırakında gidiyim yaw:005:...)))

AMİİİİİİİİİİİNNNNN :021: ALLAH RAZI OLSUN..
GİTMEEEEEEE abla yaffff :021: ama illada gidiyom diyosan :047::038: ALLAH RAHATLIK VERSİN.RÜYANDA BENİ GÖR EMİ :021:

Lebbeyk

Well-known member

AMİİİİİİİİİİİNNNNN :021: ALLAH RAZI OLSUN..
GİTMEEEEEEE abla yaffff :021: ama illada gidiyom diyosan :047::038: ALLAH RAHATLIK VERSİN.RÜYANDA BENİ GÖR EMİ :021:

....amin inşallah.. yok anam yok kanımda bu wirüs gezerken ben nasıl çıkıcam...sohbet kanalıda deil burdan biri oda dışına atsın..:005: neyse bakalım ne zaman çıkıcam yaşayalım görelim...ama kursa geç kalırsam hocayı siteye yollarım ona göre :D

SaYa

Well-known member

ben yazayım bari ... pek değilimdir ama :) :) benden sonra şehidanım yazsın İnşallah :)

Yeltegiyan

Elfidam

nerdesin sen ya, geliyormusun yemek hazır:031::031:

benden sonra aç olan biri yazsın:011:

okuldayım hocayı bekliyorum program yükleniyo:( ölüyorummmmmmmmmm açlıktannn üstelik çantam da hocanın odasında kaldı param da yok cepte:( benden sonra albeni ve süt seven biri yazsın.............

vera'

Well-known member

okuldayım hocayı bekliyorum program yükleniyo:( ölüyorummmmmmmmmm açlıktannn üstelik çantam da hocanın odasında kaldı param da yok cepte:( benden sonra albeni ve süt seven biri yazsın.............

:002::023::035::034::029::019::041::dft005::012::dft002::001::044: bunlar senin için

çabuk ol geç kalcazzzzzz programa:031::031:

HAFIZ

Well-known member

albeniye bayılırım..hele süt çocuğuyum:021: canım çekti haa :) benden sonra muvasala yazsın.. sahiden o nerelerde yaww:)