Senden Sonra Kim Acaba?

genççevreci

Active member
Cevap: Benden Sonra Kim Yazar

yazdık inşaallah abi

etmez miyim ALLAH razı olsun hoşnut olsun yardımcınız olsun ....

benden sonra buraya uğrayacak ilk seyyah yazsın

GuLSerbeti

Well-known member

ebrar'a hayirli gelisler olur insaAllah... bende gitsem mi gitmesemmi diyorum ama.. kafamda dusunce kazani kayniyor.. ): lutfen dua edin ins.. Allah akil ve kalp sagligi versin seklinde.. :)

11.1 ihtimal de olsa, goz ardi etmemek lazim ama dimi ? :)
benden sonra Ahsen abla yazsin ins. Fezapilotu' nun da hatiri kalmasin.. :)

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ

ben geldim insaAllah
Aynen tarihci kardesim bir bakim dedim cagrilmisim haberim yok ahh feza kalpden cagirmadinmi yoksa ( sucu sana ne guzel atiyorum degilmi ):p
Benden sonra mihrimah yazar insaAllah:003:

ebrar172

Well-known member

o bizleri birakti gitti o, simdi Allah bilir nerede tatil yapiyodur BIZSIZ, neyse gelsin hele hesap sorariz elbet, kacak!!

benden sonra yuzde 88.9 Ahsen abla yazar:p

ah ah keşke tatile ihtiyacım var hakikaten...
icon6.gif

yahu feza pilot yakınıyım desem bilette indirim yaparlar mı ?
icon10.gif
icon10.gif

benden sonra beni seven vede mümkünse özleyen bir zat-ı muhterem yazsın ...tabi mümkünse öyle bişey ..:002::002::002:

mihrimah

Well-known member

icon6.gif

icon10.gif
icon10.gif

benden sonra beni seven vede mümkünse özleyen bir zat-ı muhterem yazsın ...tabi mümkünse öyle bişey ..:002::002::002:
ebrar abla seni sevdiğim söylenemez hele hele özlediğim hiç söz konusu bile olmaz neden yazdığımı sorma:):022::p

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ

icon6.gif

icon10.gif
icon10.gif

elciye zeval olmaz oncelikle ben cok cok cok ozledim ebrar yerin cok belli gercekten gel artik...

ve garip seni cok ozlemis selami var ama gelemiyorum dedi iki dk once iletmemi istedi :)

zeyhak_

Well-known member

heyyyyy esselemü aleyküm kardeşlerim yaa ben geldimmm... sizleri çok özledim beni yazmadınız ama ben yineede geldim
benden sonra feza gelir:):p

ebrar172

Well-known member

Ahsen , mihrimah canımsınız ne diyeyim ... :009:

ayrıyeten Garip kardeşime çok selamımı iletin ; ben herkesi çok özlemişim .. Ne garip insan hiç tanımadığı , yüzünü dahi görmediği yürekleri nasıl bu kadar sever nasıl bunca özler...

ben buralarda yokken hepiniz aklımdasınız ya ; ilginç olan benimde sizin aklınızda olmam...mutluyum işte ; sevdiklerininde seni sevmesi kadar büyük mutluluk varmıdır ...

sizlerin burada olduğunuzu bilmek bile güç veriyor ..
icon7.gif
icon7.gif

gelsemde , gelmesemde benim ruhum tevhid gen aşiretine bağlı...bizden büyük aşiret varmı ?? :027:

bu arada feza ; ben yokken gelirsin kesin...senide çok özledim ve evet haklısın banlı üyeler konusunda..canım benim ...