Senden Sonra Kim Acaba?

Tarihci

Marmara Tarih
Cevap: Benden Sonra Kim Yazar

can kardeşim benim utandırıyorsunuz hakikaten Allah razı olsun ...:dft001:

benden sonrada forumda yokken adımızı dahi anmıyan Tarihci yazsın... 8):p:p

yahu ben de yoktum olsam da kısa kısa cevaplarla yetiniyordum biraz yoğunluk vardı.. ama içten içe yokluğunun farkındaydım.. ama yazmaya vakit dardı en dar alanda top çevirdim ben de sürekli.. benden sonra benden sonra gelen yazsın..

ebrar172

Well-known member

nasılsın :D

ebra172

iyiyim seva ...
icon10.gif
icon10.gif
icon10.gif

r harfine zammı geldi iktisatlı kullanılmış baya...:011::011:

GuLSerbeti

Well-known member

Allah herzaman hakkinizda hayirli olani versin, gonlunuzu darda koymasin Ah Minel Ask ...
benden sonrada dua edin ins. vasiyetimdir.......

HAYA

Sevdam Davam

duanız duamdır kardeşim hak yoldan ayrılmamak ve hak olanı görmemiz ve yaşamamız bu dogrultuda olsun inşaallah ALLAHIM elimi peygamber efendimizin elinin altına koyup o senden ne istediyse duam odur yarabbi ben acizim dilim dönmez biz aciz dilenci kullarına sen rahmet buyur yarabbi duanız duamdır kardeşler dualarınızdada bu biçareyede yer varmı varsa banada dua edin

Vefa

Well-known member

geç de olsa görmüşsün ya hadimim no problem :) benden sonra sınavları bitmiş olan biri yazsın..

ARİF

Well-known member

ELHAMDÜLİLLAH.şükretmek nimeti fark etmektir.

Kendisinde açığa çıkanın değerlendirilmesinin adıdır şükür..rabbim şükreden kulları zümresine dahil eylesin cümlemizi.bizden sonrada üye kardeşlere dua edecek bir kardeş yazsın.

genççevreci

Active member

hımmm yazalım bakalım edelim bakalım ;)

ALLAH MADDİ MANEVİ TÜM HASTALIKLARINA ŞİFA VERSİN SAĞLIK VE SELAMETE ULAŞTIRSIN .....

arkası yarın özelde yaparız bundan sonrasını

benden sonraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kimin canı istiyorsa o yazsın