Senden Sonra Kim Acaba?

ebrar172

Well-known member
Cevap: Benden Sonra Kim Yazar

ya vallahi ben yazacaktım ama dedim herşeye atlama dur :p...yoksa sizi sevmeyen bütünlemeye kalsın hüsrev....:D:D

Garib

Well-known member

ben bu oyuna bayıldımmmm ben yazdımmmmmmmmmmmmmm boş boş oturmak ne güsel tatil cabuk gelllllllllllllll ve benden sonra tatil yasssınnnnnn :p

Yeltegiyan

Elfidam

geldim geldim ........... farketmedi 2 nizden sonra da yazmış oldum ardarda olmuşunuz zaten:p benden sonra "bu gün gerçekten mutluydum "diyen biri yazsınnn.........

hüsrev , gulserbeti mutlusunuz di mi kardeşler;)

GuLSerbeti

Well-known member

geldim geldim ........... farketmedi 2 nizden sonra da yazmış oldum ardarda olmuşunuz zaten:p benden sonra "bu gün gerçekten mutluydum "diyen biri yazsınnn.........

hüsrev , gulserbeti mutlusunuz di mi kardeşler;)

elh. oyleyiz diyelim oyle olalim... ama sonunda husrevin dedigi oldu.. ona yanarim :p tatilll... omur bitince olur anca...:eek:

Yeltegiyan

Elfidam

hüsrev Gülşerbeti unutuyosunuz galiba .........bence biz zaten tatildeyiz mesai başlamadı daha.... mesai o dediğin zamam başlayacak gülşerbeti..... ama biz tatili kendimize iş etmişiz iş zamanı takatimiz olmayacak.... Allah korusun........:eek: tatilin kıymetini bil hüsrev....

GuLSerbeti

Well-known member

hüsrev Gülşerbeti unutuyosunuz galiba .........bence biz zaten tatildeyiz mesai başlamadı daha.... mesai o dediğin zamam başlayacak gülşerbeti..... ama biz tatili kendimize iş etmişiz iş zamanı takatimiz olmayacak.... Allah korusun........:eek: tatilin kıymetini bil hüsrev....

hanne ya sen de diyosun bisey anlamadim.... ebedi istirahat diyom... omur bittikten sonra diyom, tatill diyom,... sen ne diyon...:D

is asil bu dunyada obur tarafa dinlenmeye giticez, ins..dunyada caliscaz da ... tatil gibi davranmiycaz.ins..:(

Garib

Well-known member

bilmemmiiiiiiii :D

ebrar172

Well-known member

hüsrev misyonunu unutma kim yazacak daha onu seçeceksin...de hadi bakalım yazacakmı dediğin şahsiyet...:D:D
hee beni yazma ben şimdi yazdım geçersiz olur...:p

Kýrýk Testi

Well-known member

Allah yardımcın olsun bende sonra kesin siz yazarsınız cünkü her taraf sap sarı maşallah heryere yetişiyorsunuz :)

Tarihci

Marmara Tarih

huyum kurusun ama ebrar elimden alacak bu gidişle şanımı şöhretimi.. :)

öss yi çok takma kafana işte biz geldik gidiyoruz ne anladık su gibi geçti.. ölüm kalım meselesi değil, olursa olur olmazsa olmaz rahat ol.. inşallah hayırlısı olur. bu arada senden sonra ben yazmış oldum yine..

benden sonra da fezapilotu yazsın ..

FaKiR

Meþveret Bþk.

öss yi çok takma kafana işte biz geldik gidiyoruz ne anladık su gibi geçti.. ölüm kalım meselesi değil, olursa olur olmazsa olmaz rahat ol.. inşallah hayırlısı olur. bu arada senden sonra ben yazmış oldum yine..

geldimmmmmmmmm,,,:)
benden sonrada bana ve tum musluman kardeslerime dua edicek biri gelsin

Kýrýk Testi

Well-known member

belliki meydan size kalmış :eek:
ben bu sene girmiyecem oss sınavlarına ,benim zamanım var ançak girenler için Allah yardımcıları olsun ben stresse girdim milletin yerine girince ne yapıcam bilmiyorum:eek::eek::eek:

Tarihci

Marmara Tarih

benim de kardeşim girecek bu sene sınava, ona da dua ederseniz sevinirim.

benden sonra benim finallerim kardeşimin öss sınavı için dua edecek biri yazsın :) Rabbim rızası için anlı secdeye gidenlere nasip etsin universite kontenjanlarını..