Senden Sonra Kim Acaba?

huve

Well-known member
Cevap: Benden Sonra Kim Yazar

benim de kardeşim girecek bu sene sınava, ona da dua ederseniz sevinirim.

benden sonra benim finallerim kardeşimin öss sınavı için dua edecek biri yazsın :) Rabbim rızası için anlı secdeye gidenlere nasip etsin universite kontenjanlarını..

aminn abi inş..
Bugün de minikler sınava girdi,
hayırlısıyla Rabbim gönlüne göre versin kardeşinin ve onun gibi herkesin..
Bu sınavın sonucuna göre birçok kardeşimizin hayatı 180 derece değişebiliyor, birçoklarının hayatından aynı zamanda kendi hayatımdan biliyorum ki çook güzel hadiselere vesiledir bu sınav Allah'ın inayetiyle.
Bizim de kuzen var sınava girecek.
ÖSS adaylarımız için "eller karıncalansın" inş dua etmekten :)

Tarihci

Marmara Tarih

hakkaten ne oldu yahu, feza neden dayağı hak ettin :) bak ben büte kaldım bütte gectim öle bişeyse sıkma canını gecersin, gerci sizinkiler epey bir gec oluyormuş, o zamana kadar o sınavın siniri stresini çekmek de var şimdi düşündüm de aslında güzel bir sopa yersen baya rahatlarsın :)

FaKiR

Meþveret Bþk.

hakkaten ne oldu yahu, feza neden dayağı hak ettin :) bak ben büte kaldım bütte gectim öle bişeyse sıkma canını gecersin, gerci sizinkiler epey bir gec oluyormuş, o zamana kadar o sınavın siniri stresini çekmek de var şimdi düşündüm de aslında güzel bir sopa yersen baya rahatlarsın :)
henuz belli degil ama, butunlemeyi garantiledim galiba:(,
sopa atmak isteyenler parmak kaldirsin bakim?:rolleyes:

ebrar172

Well-known member

henuz belli degil ama, butunlemeyi garantiledim galiba:(,
sopa atmak isteyenler parmak kaldirsin bakim?:rolleyes:

kıyamam ben sana bumuydu derdin feza...yahu ne olmuş bütünlemeye kaldıysan Allah başka dert vermesin...keşke bende üniversiteye gitsemde bütünlemeye kalsam...:(

sen geçersin feza merak etme; benim sana güvenim tam...derdin bu olsun güzel arkadaşım...bunlar geçer, gülersin ilerde niye o kadar üzülmüşüm diye...canım benim ,üzülme bak bende üzülürüm sonra...:)

efe43

Well-known member

arada bir böyle şeylerde yapılıyor forumda heralde ama malayani dolaşmayı yasaklamıştı yöneticimiz.hani dikkat edelim diye cumanız mübarek olsun.

Tarihci

Marmara Tarih

İnsanların duyguları, düşünceleri, heyecanları, korkuları, beklentileri vs vs vs... bunlarla ilgili sıkıntılarını dile getirmeleri, diğer insanlarında bu sıkıntılar karşısında kardeşlerine destek vermeleri "malayani iş" olmasa gerek..