TEVHID AILESI OKUMA KAMPINDA :Var misin Yok musun?

yaaa ne güzel çok sevindim sizin için çok güzel bi tesvik..hele hele cezalara bay1ldim:) ben hep kazanan taraftan olsamda su 10.cüzümü birilerine bi okutsam fena olmaz d1 hani.. :) ee ne demisler komsuda biser bizede düser (düser demi :)) ben malesef kendim okuyam1yorum.bi türlü anlayamad1m.çok ag1r geliyor bana.dersana zaanlar1mda ablalar sohbet zaman1 dediklerinde kurulmus saat gibi ben1m gözlerime bi yorgunluk düser uykum gelirdi.:) ne bilim yazd1m iste içimden geldi hayd1n size basar1lar.ALLAHA EMANET olun insALLAH nasiplenenlerden olur(uz)sunuz.dua ile

FaKiR

Meþveret Bþk.
yaaa ne güzel çok sevindim sizin için çok güzel bi tesvik..hele hele cezalara bay1ldim:) ben hep kazanan taraftan olsamda su 10.cüzümü birilerine bi okutsam fena olmaz d1 hani.. :) ee ne demisler komsuda biser bizede düser (düser demi :)) ben malesef kendim okuyam1yorum.bi türlü anlayamad1m.çok ag1r geliyor bana.dersana zaanlar1mda ablalar sohbet zaman1 dediklerinde kurulmus saat gibi ben1m gözlerime bi yorgunluk düser uykum gelirdi.:) ne bilim yazd1m iste içimden geldi hayd1n size basar1lar.ALLAHA EMANET olun insALLAH nasiplenenlerden olur(uz)sunuz.dua ile

Siz neden nasiplenenlerden olmak istemiyorsunuz?

Ilk okudugumuzda cogumuz anlamiyoruz, ama bu hafta icerisinde yogun okursaniz, zamanla anladiginizi farkina varacaksiniz,
Siz ona yaklastikca risalelerde size acilacaktir.Hem daha onceden ablalarinizla okumussunuz, ilk okuyuslarinda yarisa girmeye cesaret eden kardeslerimiz var :),sizinde bize katilmanizi umut ediyoruzinsallah

"Bende varim" demenizi bekliyorum :) selam ve dua ile...

gerçekten isterdim kat1lmay1.hayati daha anlaml1 ya_amay1.hakk1n1 vere vere yasamayi ama (su amalarda olmasaaaa(birazda ailevi problemlerden dolayiiiiii) ne güzel olurdu)iste böyle anlatabildim umar1m.kemal sunal gibi oldum sey mmm kem küm bitti :015:

gerçekten isterdim kat1lmay1.hayati daha anlaml1 ya_amay1.hakk1n1 vere vere yasamayi ama (su amalarda olmasaaaa(birazda ailevi problemlerden dolayiiiiii) ne güzel olurdu)iste böyle anlatabildim umar1m.kemal sunal gibi oldum sey mmm kem küm bitti :021:

FaKiR

Meþveret Bþk.
gerçekten isterdim kat1lmay1.hayati daha anlaml1 ya_amay1.hakk1n1 vere vere yasamayi ama (su amalarda olmasaaaa(birazda ailevi problemlerden dolayiiiiii) ne güzel olurdu)iste böyle anlatabildim umar1m.kemal sunal gibi oldum sey mmm kem küm bitti :015:
anladim gibi gibi kardes,:) bi dahaki kampta gorusmek dilegiyle diyelim o zaman,
dua ile :)

sev1nd1m kardesim.buras1 yeri degil ama ya ben neden özelde yazam1yorum:016: 250 sartm1 :031:bak beni bos bos seyler yazmaya tesvik ediyorsunuz.sitede böyle kafam1za göre yaz1 yaz1p çöpe gönderecegimiz byr yokmu kardesim ya.yönetici kim burda onunla konussam.hay1r sonra ismen dua etmek 1steyen arkadaslara ben cevap veremey1nce onun yerine bana dua et oluyorda ondan yanii:021:

NurYolcusu

Well-known member
sev1nd1m kardesim.buras1 yeri degil ama ya ben neden özelde yazam1yorum:016: 250 sartm1 :031:bak beni bos bos seyler yazmaya tesvik ediyorsunuz.sitede böyle kafam1za göre yaz1 yaz1p çöpe gönderecegimiz byr yokmu kardesim ya.yönetici kim burda onunla konussam.hay1r sonra ismen dua etmek 1steyen arkadaslara ben cevap veremey1nce onun yerine bana dua et oluyorda ondan yanii:021:

Az kalmış kardeşim biraz daha gayret sadece....:022:

45 daha ya nasil biticek bu...
burdan medreseli kardes1me seslen1yorumm...kardesim çok tesekkür ederim:009: ben1m için dilediklerinin bin mislini istediin zamanda RABB0M sen1n kaderine yazs1n insALLAH.sen oyuna gelme emi :003:sen et duani dilediin gibi dualariMdas1n insALLAH.:038: :gül:

nimet06

Well-known member
Fezapilotu kardeşim.eğer forumda değilsen başka bir kardeşimiz yardımcı olsun inşallah.
kim hangi sayfayı okuyacak.nasıl bilinecek.herkes istediği kadar ve istediği sayfayı okuyabilir mi?
selam ve dua ile.

anarkh

Well-known member
Fezapilotu kardeşim.eğer forumda değilsen başka bir kardeşimiz yardımcı olsun inşallah.
kim hangi sayfayı okuyacak.nasıl bilinecek.herkes istediği kadar ve istediği sayfayı okuyabilir mi?
selam ve dua ile.

forumun ilk başlangıcında bunlar açıklanmış nimet :)
isteyen istediği kitabı okuyacak isterse kendi çetelesine devam edecek.

FaKiR

Meþveret Bþk.
selam ve dua ile.

evet nimet kardes, herkes istedi yeri, istedigi kadar okuyabilir, yarismada oldugunu unutmadan tabi :)

ilk defa risale okuyacak kardeslerimizin icin hangi tertiple okunmasi geregi uzerine bi link tavsiye etmistik,

""Belirli bi tertiple okumak istiyorsaniz asagidaki konuyu okuyun insallah:

http://www.tevhid.gen.tr/sorularla-risale-i-nur/8212-risaleleri-hangi-tertiple-okumaliyiz/sayfa2.html

""

FaKiR

Meþveret Bþk.
-----------------------------
Internetten okuyacak olan kardeslerimiz icin :
http://www.sorularlarisaleinur.com/subpage.php?s=kulliyat&risale=0 sitesinden okuyabilirler....
----------------------
Nurris Risale Programini indirerekte bilgisayar ortaminda rahatlikla okuyabilirsiniz

http://www.tevhid.gen.tr/risale-i-nur-download/674-nurris-risale-i-nur-programi/
----------------

Belirli bi tertiple okumak istiyorsaniz asagidaki konuyu okuyun insallah:

http://www.tevhid.gen.tr/sorularla-risale-i-nur/8212-risaleleri-hangi-tertiple-okumaliyiz/sayfa2.html

------------------

9 Haziran 2009 sabah baslamistir
15 Haziran 2009 sabah ezaninda bitecektir.

VUSLAT

Well-known member
bende varımmmm...
arkadaşlar ben grup için yanlız kaldım...:041:
benim gibi yanlız kalıp katılmayanlar hadi beni yanlız bırakmayın...
hemen katılında en son katılıp ama birinci gelenlerden olalım...

FaKiR

Meþveret Bþk.
bende varımmmm...
arkadaşlar ben grup için yanlız kaldım...:041:
benim gibi yanlız kalıp katılmayanlar hadi beni yanlız bırakmayın...
hemen katılında en son katılıp ama birinci gelenlerden olalım...

benn yeni gördüm iddialı değilim ama okumaya çalışıcam işlh

vuslat kardeş bnde senin gruptan olayım barii olur muu ???

2 kisiye daha iytiyacvar kardeslar, yokmu varimmm diyen:)