TEVHID AILESI KÂİNATIN EFENDiSi'ni OKUyor - VAR MISIN YOK MUSUN ?

Zuhr

Talebe
S.a hayirli gunler,

Tam olarak nereye cevap yazdigimi bulamadim ama insallah dogru yerdir,

Sn. Nuktepira acaba "Navbar" ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Simdiden emekleriniz icin Allah razi olsun,

ve Aleykum Selam,
amin ecmain inşaAllah,

"navbar" sayfa üzerinde butonlardan, linklerden oluşan gezinme kısmı,

yani misal forumda üstte "Anasayfa" "Profiliniz" "Bugünki Mesajlar" ... gibi başlıkların bulunduğu, tıkladığınızda ilgili bölümün açılmasına olanak veren yere, navbar deniyor.

Ay sonunda oraya bir başlık daha eklenecek inşAllah ve Efendimizin a.s.v hayatı ile ilgili yarışma sorularına oradan ulaşabilecek ve cevaplayabileceğiz.

zerrat

Well-known member
MaşaALLAH BAREKALLAH.RABB'İM(C.C.) ilmimizi artırsın inşaALLAH.Formatta olamamak önemli değil bizler de okumalarımıza devam ederek Sizlerin yanındayız inşaALLAH.Böylesine güzel bir konuya katılmamak mümkün müdür ? EFENDİMİZ'İ(A.S.M) her geçen gün daha çokca okumaya ve yaşamaya hep beraber devam inşaALLAH.

Merih

Well-known member
Yahu Büyük ödül zaten benim diğer yarışanlar formaliteden yarışacaklar nede olsa soruların hepsi elimden geçti Şampiyon belli zati ikinci kim biz onu belirliyelim :)

Zuhr

Talebe
bende katıldım abilerim ablalarım hepsini cvblamadım ama bildiklerimi işaretledim sorular çoooooook zordu kim hazırladı bunu yaff sbs gibi terletti
allah razı olsun...

ah furkan sorma başımıza geleni .. sen yine hepsini cevaplamışsın ben iki soruyu cevaplayıp kapadım sayfayı bi daha açabilene aşkolsun .. :(

aman kardeşler dikkat siz de bu hataya düşmeyesiniz
sınava başla deyince soruları cevapladınız cevapladınız.. cevaplamadınız,
yok ben bi arkadaşa bakıcaktım sonra geleyim,
aman sonra devam edeyim deyip cevaplamayıp sayfayı kapatırsanız,
yahu dur bi çay alayım aman bi iş vardı ona bakayım sonra devam ederim derseniz yanıyorsunuz :dft002:

anlatayım da ibret-i alem olsun halim :007: :)

memluk

Hatim Sorumlusu
ah furkan sorma başımıza geleni .. sen yine hepsini cevaplamışsın ben iki soruyu cevaplayıp kapadım sayfayı bi daha açabilene aşkolsun .. :(

aman kardeşler dikkat siz de bu hataya düşmeyesiniz
sınava başla deyince soruları cevapladınız cevaplamadınız,
yok ben bi arkadaşa bakıcaktım sonra geleyim,
aman sonra devam edeyim deyip cevaplamayıp sayfayı kapatırsanız,
yahu dur bi çay alayım aman bi iş vardı ona bakayım sonra devam ederim derseniz yanıyorsunuz :dft002:

anlatayım da ibret-i alem olsun halim :007: :)

:(:(:030: üzüldüm...
allah razı olsun cann bu uyarın için bende açıyorum girmeye cesaret edemiyorum heycanlanıp kapatıyorum yarın bir daha girecem bakem nolacak

Zuhr

Talebe
:(:(:030: üzüldüm...
allah razı olsun cann bu uyarın için bende açıyorum girmeye cesaret edemiyorum heycanlanıp kapatıyorum yarın bir daha girecem bakem nolacak

tam mızıkçılım yapacak havamdayım memluk ama yapmayacağım .. :Y:

önümüzdeki maçlara hazırlanmaya gidiyorum ben
7091.gif