TEVHID AILESI KÂİNATIN EFENDiSi'ni OKUyor - VAR MISIN YOK MUSUN ?

Furkan_-_

Well-known member
Helal olsun Furkan , 2.siradasin :045::045: :D
nuktepirayi baya bi geride birakmissin :D :g::g:
ah nukkte ahh,:)
zaman biraz daha olsa ben 1. bile olurdumda zaman yetmedi.az verilmiş zaman:031: teşekkürler önemli olan yarışmaktı :gül::gül:1inciliğin önemi yok 2ncilikde güzel :043:ne yapalım kader buymuş:012::dft004:.yarışma birincisi olamamış ne önemi var yeterki inşallah gönül birincisi olurum.:gül:
herkese slm:037::K::011::027:

ilimehli

Well-known member
Gecen gun bende katildim,gercekten zor sorular var,ama sorulari aslinda her musluman cevaplayabilmeli...Sinavda zorlaninca aklima ne kadar eksik bilgim oldugu kanisina vardim,yinede 5.siradaymisim,bunada gercekten sasirdim ve sevindim...

Sorulari hazirlayanlardan Hak Teala razi olsun...
Devamini bekleriz...
Sevgi ve Dua ile...

Merih

Well-known member
HAYBER grubu sanırım birinci olucak gibi görünüyor

:037::037: HAYBER :037::037:
-----------------------------------------
imported_iman
ZahmiN
dervişane
Seyyah

SaYa

Well-known member
[QU

HAYBER grubu sanırım birinci olucak gibi görünüyor

imported_iman
ZahmiN
dervişane
Seyyah

[/QUOTE]

başka bi ihtimal mi düşünüyordun Merih :) :005:

erkan2641

New member
Emegi gecen Tum arkadaslardan Allah razi olsun, is yogunlugu nedeni ile (birazdan bahane aslinda) tam calisamadim ama Hz muhammed SAV in hayati mp3 formatina ulasmak harika oldu hala bitiremedim ama cok hayirlara vesile oldu bu calisma,

insallah yeni yarismalarda cevremdeki insanlarisa ortak etmeye calisacagim,

Tekrar Allah emegi gecen herkesten ve tum muslumanlardan razi olsun,

erkan2641

New member
S.a Ilimehli kardes,

Ilk sayfaya gidebilirseniz orda bazi okuma ve dinleme dosyalarinin linklerini bulabilirsin. Ozellikle Martin Lings in Hz. Muhammed SAV in hayati ses dosyalari bana cok yardimci oluyor :) hepsi bitmedi ama...

Selametle Yaradana emanet olun insallah

Merih

Well-known member
Yarışmamız sona ermiştir. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkürler oluşan tablo bu şekilde ;

yarisma.jpg

dervişane arkadaşımız genel sıralamada 1. olmuştur. Kendisini tebrik ediyoruz Grub bazında ise HAYBER Grubu birinci olmuştur.

imported_iman
ZahmiN
dervişane
Seyyah

Arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz.

Þefkat_

Well-known member
ben akşam sınava girdim fakat zamanı ancak 50 soruya yettirdim küçük oğlum da rahat bırakmadı birdaha girilemiyor değil mi? sürede sorulara az geliyor:037:

Zuhr

Talebe
ben akşam sınava girdim fakat zamanı ancak 50 soruya yettirdim küçük oğlum da rahat bırakmadı birdaha girilemiyor değil mi? sürede sorulara az geliyor:037:

evet bir kere alınabiliyordu sınav, hazırlık olmuş olsun diyelim :) şimdi yeni yarışmamız başlayacak inşaAllah onda istediğimiz performansı sergileyebiliriz ;) :037:

ANDELiB

Well-known member
arkadaşlar benim bu yarışamadan haberim yoktu, bir gün sitemize girdim ve linke tıkladım sonuç; altıncı olmuşum..üzüldüm ilk üçe girmeliydim....birinci olan kardeşimizi canı gönülden kutlarım..

Rabbim ilmimizi artırsın canlar...

selametle...

Zuhr

Talebe
TEVHID AILESI Acısıyla tatlısıyla bir yarışmayı daha geride bıraktı .… :)

-----------

yarışmayı üçüncü olarak tamamlayan kardeşimiz

memluk

ikinci olan kardeşimiz

ent

VE

YARISMAYI BIR INCI OLARAK BITIREN KARDESIMIZ

dervişane

hepinizi can-ı gönülden Tebrik Ediyoruz

ablom1146jhvo8.gif
ablom1146jhvo8.gif

495m98apwxdih47dt1.gif

genc_kalem

Okumak,Yaþamaktýr
Bu yarışmayı düzenleyen kardeşlerimden Allah razı olsun diyerek söze başlamak istiyorum. Bugün sabaha karşı görmüş olduğum rüyayı sizlerle paylaşmak isterim. Rüyamda forum sitesine girmişim bir bildirim almışım . ama bildirimin geldiği yerde, kırmızı göz kamıştırıcı bir koltuk resmi var. merak ettim kimden geldi diye. tıklayınca bir an bir odaya girer gibi bir bölüme geçtim. Koltuk hala parlıyordu ve göz kamaştırıyordu ve sağ tarafta duruyordu. Kimden geldi diye yavaş yavaş sola doğru bakmaya başladım ama içimde de müthiş bir mutluluk vardı. tam sıra görmeye gelmişti ki Sabah namazına uyandım. Biliyorum bunu benden önce hak eden bir sürü kardeşim vardı belki de en son kişi ben olmalıydım, demek ki sizin dularınız bu güzelliği bana yaşattı.
Cenab-ı Hakk hepinizden ebeden razı olsun.

Rabbim tüm müslümanlara bizlere de Efendimiz (S.A.V) in hoşnut olacağı bir yaşam nasip eylesin İnşAllah.

Bu tür güzel etkinliklerin devam etmesi temennisiyle..
Selam ve dua ile...