buyurun maklube yiyelim

istigna

Member
hanne senin sorun bana şualar ı hatırlattı :) tecrübeyle sabit olduğundan bu konuda çok konuşmayacağım, onlar coca cola değil bunu demekle iktifa ediyorum..
abi bunu okuyunca ne kadar güldüm ya...
ne kadar komik olmuş.demek ki aklın yolu bir,bakın hannede onları görünce kola sanmış.sizde o zaman katran şerbeti deseydiniz kurtulmuş olucaktınız...

Tarihci

Marmara Tarih
bardağın içinde siyah renkte bi sıvı,, ve bu resm görüntüsü, coca cola da olabilir cola turka da olabilir, demli çay da olabilir,,, sizin aklınıza gelen nedense hep en kötüsü oluyor.. buna da sui zann deniyor.. ben ne diyebilirm

istigna

Member
bardağın içinde siyah renkte bi sıvı,, ve bu resm görüntüsü, coca cola da olabilir cola turka da olabilir, demli çay da olabilir,,, sizin aklınıza gelen nedense hep en kötüsü oluyor.. buna da sui zann deniyor.. ben ne diyebilirm
ee biz müneccim degiliz herhalde,ordakinin cola mı,cola turka mı,demli çay mı oldugunu bilelelim.nedense kim görse cola oldugu zannına gidiyor.demek ki biz hepimiz kötüyüz...:p
ne yapabilirim dediniz ya,size o cola mı denildiginde,hayır cola değil şu...
diyebilirsiniz mesela...

Tarihci

Marmara Tarih
ee biz müneccim degiliz herhalde,ordakinin cola mı,cola turka mı,demli çay mı oldugunu bilelelim.nedense kim görse cola oldugu zannına gidiyor.demek ki biz hepimiz kötüyüz...:p
ne yapabilirim dediniz ya,size o cola mı denildiginde,hayır cola değil şu...
diyebilirsiniz mesela...

evet sui zann eden herkes kötüdür.. :) bana bu tavsiyeyi vereceğinize.. husnu zann edip abiler coca cola içmez zaten deseniz ya..