buyurun maklube yiyelim

ebrar172

Well-known member
Hemmm bir kişide ben davet ettim :$ İnşallah buyrunuz başlayalım. Önce yapan abimiz başlasın

hepimiz salata yiyoruz.. feza mşlh ana malzemeyi tek başına yiyor insan boğazımdan geçmiyor gelin der ...:p

ha bu arada bu ev nasıl feza...bunuda beğenmezsen artık lojmana taşıyacağım seni en temizi...:D:D
spacer.gif

www.yeniresim.com_-_Ev_Resimleri.jpg

ebrar172

Well-known member
hayrola fezaya ev mi arıyorsunuz :)

aslında mevzu biraz uzun ama kısaltayım...foruma 360 derece dönen gökdelen resimleri koymuştum...feza beğenmedi...bende feza'nın evi diye bir konu açtım ve fezaya uygun gördüğüm evi orada fezaya gösterdim...fakat feza sultan o evide beğenmedi...bu resmi bugün ekledim eh bunuda beğenmezse lojman paklar artık onu...tevhid gen lojmanları e blok kat 4 no:22..fezanın yeni adresi...:D:D

ebrar172

Well-known member
yok fezaya ev beğendirmek zor değil imkansız...:D

ona eski bir uçagın içini ev gibi dizayn yapıp ver anca onu beğenir...:p

sizde bakın konuya o ev kötümü yahu..bakın cevap yazın...konunun adı feza'nın evi...tevhidtube de konu...:)

FaKiR

Meþveret Bþk.
yok fezaya ev beğendirmek zor değil imkansız...:D

ona eski bir uçagın içini ev gibi dizayn yapıp ver anca onu beğenir...:p

sizde bakın konuya o ev kötümü yahu..bakın cevap yazın...konunun adı feza'nın evi...tevhidtube de konu...:)

:eek::eek::eek:bak bak bak ,bide herkeze anlatip fezaya burnu yukseklerde muamelesi yapiyor:eek:

abartma ebrar ya niye imkansiz olsun,
gidip tek duvarli 15 balkonlu bi ev bulmussun, nesini begeneyim onun,

bak burdaki fena sayilmaz ,ehh idare eder en azindan,
Tarihcinin dedigi gibi onune bi kac tane inek tavuk felan koysakta fena olmaz hani:)

huve

Well-known member
hepimiz salata yiyoruz.. feza mşlh ana malzemeyi tek başına yiyor insan boğazımdan geçmiyor gelin der ...:p

ha bu arada bu ev nasıl feza...bunuda beğenmezsen artık lojmana taşıyacağım seni en temizi...:D:D
spacer.gif

www.yeniresim.com_-_Ev_Resimleri.jpg

ebrar bence hamdedin salatayı bulmuş da yiyorsunz..
bak bana ibretlik durumdayım hani, maklubeden payıma salata bile düşmemiş.. :D onu da yiyemeyen var demek lazım.. :)
fezayla çok uğraşmayın, size düşen kısmı da yer, vermez vallahi.. :D

ayrıca feza bu ikinci ev sana göre değil, hani bunun pilot kalkış alanı, ne yapacaksın ani uçuşlarda? :D
en azından diğer evin yanı, önü açık.. daha ferah feza ev.. kanma reklam oyunu yapıyor ebrar.. forum sakinleri olarak yaptırdık hani, ilk evin maliyeti daha yükseğe geldi bize :D

ebrar172

Well-known member
ebrar bence hamdedin salatayı bulmuş da yiyorsunz..
bak bana ibretlik durumdayım hani, maklubeden payıma salata bile düşmemiş.. :D onu da yiyemeyen var demek lazım.. :)
fezayla çok uğraşmayın, size düşen kısmı da yer, vermez vallahi.. :D

ayrıca feza bu ikinci ev sana göre değil, hani bunun pilot kalkış alanı, ne yapacaksın ani uçuşlarda? :D
en azından diğer evin yanı, önü açık.. daha ferah feza ev.. kanma reklam oyunu yapıyor ebrar.. forum sakinleri olarak yaptırdık hani, ilk evin maliyeti daha yükseğe geldi bize :D

iyide o evi yaptırdık istemedi feza..ben ne yapayım...:p

ben salatadaki hakkımı huveye devrettim Tarihci mi yapmıştı bu maklubeyi hatırlamıyorum yapana duyrulur...huve benim payımın yeni sahibi...;)
hknco bunları paylaştırırken huve daha yoktu aramızda...ama pay hak etti aktif bir üye kendisi...:)
afiyet olsun huve mübareğim...

FaKiR

Meþveret Bþk.
iyide o evi yaptırdık istemedi feza..ben ne yapayım...:p

ben salatadaki hakkımı huveye devrettim Tarihci mi yapmıştı bu maklubeyi hatırlamıyorum yapana duyrulur...huve benim payımın yeni sahibi...;)
hknco bunları paylaştırırken huve daha yoktu aramızda...ama pay hak etti aktif bir üye kendisi...:)
afiyet olsun huve mübareğim...
:confused:what?
hnkco niye en buyuk payi bana verdi sizce ebrar?