Günün Sözü

medine gülü

Well-known member
Cevap: gunun sozu

HER ABDEST BİR DEVRİM OLSUN İÇİMİZDE
HER ABDEST BİR EVRİM OLSUN
HER ABDEST BİR DİRİLİŞ OLSUN
HER ABDEST BİR DiRiLiŞ OLSUN
HER ABDEST YENİ BİR KURULUŞ OLSUN
HER ABDEST YENİ BİR DURUŞ OLSUN
HER ABDEST RABBİN KAPISINA YENİ BİR VURUŞ OLSUN
HER ABDEST NEFSİMİZE BİR SORUŞ OLSUN
GÜNAHLAR SOLSUN
RABBİMİN NİMETİ TAMAM OLSUN

Tarihci

Marmara Tarih

Cenab-i Hak Denk Getirirse Kişinin Işini Mermere Batirir Dişini
Cenab-i Hak Denk Getirmesse Kişinin Işini Muhallebi Yerken Kirar Dişini

yüzde yüz doğru ama bu nadiren olur. yani Allah kullarının iradelerine çok nadir o da ancak imtihan sırrının devam edebilmesi için gerekli olduğunda müdahele eder. Aksi halde NŞA da muhallebi yerken diş kırılmaz :) Ancak OÜŞ da Allah a zor gelecek hiçbir şey yoktur.

ebrar172

Well-known member

yüzde yüz doğru ama bu nadiren olur. yani Allah kullarının iradelerine çok nadir o da ancak imtihan sırrının devam edebilmesi için gerekli olduğunda müdahele eder. Aksi halde NŞA da muhallebi yerken diş kırılmaz :) Ancak OÜŞ da Allah a zor gelecek hiçbir şey yoktur.

NŞA OÜŞ mors alfabesi falanmı...anlayan beri gelsin...:confused:

Tarihci

Marmara Tarih

forumda söledim sana söylediğimi sanıyorum ama başkasına da olabilir. neyse haydi sen de bana öğret bir kelime de ödeleşim :)

ebrar172

Well-known member

forumda söledim sana söylediğimi sanıyorum ama başkasına da olabilir. neyse haydi sen de bana öğret bir kelime de ödeleşim :)

mübarek ne öğretmesi...NŞA OŞA kısaltma yapmışsınız...yok açılımlarına bak derseniz açılımlarıda bildiğim kelimeler...yani geçersiz...bilmediğim bir kelime söyleyinki ödeşme şartları oluşsun...:cool:

ebrar172

Well-known member

baksenn :) google den bakmıyorsun inş :p

heme ost soracağım ama burda açtığım konudan okumuşsundur onu da :)

tabi canım benim ne haddime bu tabirleri bilmek...:p
bizimde üç beş kitap karıştırmışlığımız var şükür inanması zor olsada...heleki spesifik çok kolaydı siz iyice beni sadece kek börekten anlar sanmışsınız...ama yanıldınız üzgünüm...:cool::p