Günün Sözü

Tarihci

Marmara Tarih
Cevap: gunun sozu

tabi canım benim ne haddime bu tabirleri bilmek...:p
bizimde üç beş kitap karıştırmışlığımız var şükür inanması zor olsada...heleki spesifik çok kolaydı siz iyice beni sadece kek börekten anlar sanmışsınız...ama yanıldınız üzgünüm...:cool::p

evet yahu seni hafife almışım mübarek kekçi :) demek ihtisas alanı kek börek olan taifei nisayı da hafife almamak gerekiyor :)

ebrar172

Well-known member

Yaptığım her işi mükemmel yaparım............................ tehlikeli bir söz

heme ost heme ezost u yazdığım konuyu okudun mu?

süreklilik gösteren ,tekrarlamam gereken işlerdi kastım...elbetteki ilk defa yaptığım bir işte başarısız olma olasılığım vardır...fakat o işi defaaten yaptığımda mükemmeli yakalarım...kastım buydu...

hayır o konuyu okumadım...

Tarihci

Marmara Tarih

süreklilik gösteren ,tekrarlamam gereken işlerdi kastım...elbetteki ilk defa yaptığım bir işte başarısız olma olasılığım vardır...fakat o işi defaaten yaptığımda mükemmeli yakalarım...kastım buydu...

hayır o konuyu okumadım...

okumuşsun ama hatırlamıyorsun cadııııı bak bu da o konudaki mesajlarından biri, manalarını bilmediğini sölüyorsun ve şimdi olduğundan çok daha mutevazisin :)

asıl ben nerden biliyim..aranızdaki en cahil kişi olarak...:confused:

ebrar172

Well-known member

okumuşsun ama hatırlamıyorsun cadııııı bak bu da o konudaki mesajlarından biri, manalarını bilmediğini sölüyorsun ve şimdi olduğundan çok daha mutevazisin :)

asıl ben nerden biliyim..aranızdaki en cahil kişi olarak...:confused:

ve şimdi olduğundan çok daha mütevazisin...:(:(

nasıl yani ben orada spesifik vede sehl-i mümteni nedir bilmiyorummu demişim...:confused:

ebrar172

Well-known member

buraya koymanıza gerek yoktu ben konuyu bulup cevap yazarak güncellemiştim zaten..:rolleyes:biraz dikkatle baksanız görürdnüz...

Tarihci

Marmara Tarih

buraya koymanıza gerek yoktu ben konuyu bulup cevap yazarak güncellemiştim zaten..:rolleyes:biraz dikkatle baksanız görürdnüz...

ayrıca mükemmeliyetçi değilim yaptığım işi mükemmel yapmak için zaman ve emek harcarım...karşımdaki insanları mükemmel olmaları için zorlamam...kendi fiillerim için geçerlidir..oysaki mükemmeliyetçi insanlar mükemmel olmayan hiçbir şeye tahammül edemezler....

mükemmeliyetçi nisa, daha az evvvel yoktu o mesajın benim açıklamam son mesajdı ne ara yazdın :) neyse şimdi öğrenmiş oldun işte :)

ebrar172

Well-known member

kekle börekle ziyan oluyorsun ebrar bak ne yeteneklerin var :)

ya merak ediyorum siz kek,börek ,yemek yemiyormusunuz...dahada merak ettiğim kek, börek yapanlar başka konularda yeteneksiz olacaklar diye bir kural varda benimmi haberim yok...:cool:

siz çatlayın.. evet çok güzel yemek yapıyorum kek,börek yapıyorum...:p:D:D

Tarihci

Marmara Tarih

ya merak ediyorum siz kek,börek ,yemek yemiyormusunuz...dahada merak ettiğim kek, börek yapanlar başka konularda yeteneksiz olacaklar diye bir kural varda benimmi haberim yok...:cool:

siz çatlayın.. evet çok güzel yemek yapıyorum kek,börek yapıyorum...:p:D:D

kek börek yiyerek mi çatlayayım :) keke böreğe ayırdığın vakti diğer üstün yeteneklerinin inkışafına harcasan diyorum kekle börekle zayi etmesen :)