Senden Sonra Kim Acaba?

NuruAhsen

Sonsuz Temâþâ
Cevap: Benden Sonra Kim Yazar

Aman efendim tesrif ettim insaAllah:p rotarli oldu ama gelebildim cok sukur:)

bende sonra suan sitede olan bir kardesimiz yazsin insa.

zeyhak_

Well-known member

bana kısmetmiş geceniz nur olsun orucunuz kabul olsun inşallah
benden sonra bana bir ihlas-ı şerif hediye edecek biri yazsın manevi kahraman:)

Gül-i İkra

Well-known member

Benden sonra yazacak kardeşim cevşen hatminden 31-40 okuduktan sonra yazabilir mi?

Kendimizi zora alıştıralım .. İsteklerde bulunalım inş. Net yolunda Hakkın izinde inş..

selametle kardeşlerim... :)

zeyhak_

Well-known member

Benden sonra yazacak kardeşim cevşen hatminden 31-40 okuduktan sonra yazabilir mi?

Kendimizi zora alıştıralım .. İsteklerde bulunalım inş. Net yolunda Hakkın izinde inş..

selametle kardeşlerim... :)

he ben alıyım yaf gül ikra vesilenle cevşeni elimizden düşürmemeye başlıyacağız he Allah cc razı olsun hoşnut olsun ismimi nere yazıyodum??

Gül-i İkra

Well-known member

ben ismini yazıyorum can kardeşim.. Cevşen elden hiç düşer mi :) Peygamberimizi korumuş elhamdülillah.. Bizlerin kalbine yazılması gerekiyor... Allah razı olsun can kardeşim...

ebrar172

Well-known member

baya uzun zamandır bu bölümde adım zikredilmemişti husrev kardeşim vallahi sevindim ha adımı bilen bir muhterem varmış şükür...:(

benden sonrada zeyhak yazsın...:):)

zeyhak_

Well-known member

hemen geldim bir açıyorum zeyhak :p

benden sonra hm Gülü ikra gelir ...gelir mi? ama salavat getirerek..:)

Gül-i İkra

Well-known member

baya uzun zamandır bu bölümde adım zikredilmemişti husrev kardeşim vallahi sevindim ha adımı bilen bir muhterem varmış şükür...:(

benden sonrada zeyhak yazsın...:):)

Ebrar kardeşim bilginize...

Bugün iftara dakikalar kala isminiz duamda ilk sıradaydı... İlk sizin adınız aklıma geldi... Duaya ihtiyacınız olduğunu düşündüm...

Selam ve dua ile...

ebrar172

Well-known member

Ebrar kardeşim bilginize...

Bugün iftara dakikalar kala isminiz duamda ilk sıradaydı... İlk sizin adınız aklıma geldi... Duaya ihtiyacınız olduğunu düşündüm...

Selam ve dua ile...

Rabbim rızasıyla kuşatsın inşaallah Gül-i ikra...duaya ihtiyacımız olmayan anmı var...dualar müşterek olsun inşaallah mübarek...