Chavez İsrail elçiliğini sınır dışı ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mazi

Well-known member
akıncı demiş tc tarihinde ilk kez denk bütçe yapılmış diye.. hayır yanlışı var daha önce de denk bütçeler yapılmış ve fazlalık elde edilmişti.. erbakan ülkemizin tarihinde önemli isimlerden biridir. ama zamansız çıkışlarıyla şer güçlerinin ellerine oldukça malzeme vermiş ve istemeden de olsa bu günki bir çok baskının sebebi olmuştur.. baş örtüsü yasağının uygulamaya geçilmesi erbakanın ülkemize ve bizlere hediyesidir. ihl ler meselesi.. taksime cami yapacağım derseniz adamlar da o isteğinizi böyle dimağınıza kadar geri gömerler.. bir şey umuyoruz ki erbakan artı veya eksi ne yapmışsa iyi niyetledir.

istediğiniz ve istediğimiz tabiki ...sırca köşklerde gelmezz..amerikalara kaçmaylada gelmez...28 şubatta şirin görünerekde gelmez....hatta şimdiki konumuz olan filistin zulmünde bile şirincik cevaplar vererekte gelmez....olsun gerçi okulları kurtardıkya oda yeter...

tarihci demişsinki daha öncede denk bütce hazırlandı ve fazlalık verdiii..siyasi cahilliğimi bagışlada hangi hükümet kaç yılında hazırlamışta üstüne bide fazlalık vermiş ?engin bilgilerinden istifade edelim inşallah...
erbakan hocaya gelince her şeyi dogru yapmıştır dememekle beraber olanların ve yapanların en onurlusu en kalitelisi oldugunu düşünüyorumm...sadece ülke o iktidarı haketmediğini göstermiştirr...

başörtüsü yasagı uygulanmaya başlamış derken bilgi hazinenizi ortaya koymuşsunuz tebrik ederim "1989-1990 yılında başörtüsü sebebiyle çok yakınım olan bir kişinin okul hayatı sona ermiş biri olarak" hayran kaldım tespitine..

SeYeLaN

Well-known member
kendinizi ne kadar bağlamışsınız ulaslararası hukuğa
helal olsun ne hukuğu Allah aşkına
hangi hukuk
bizim uluslararası hukukta yerimiz yok olmadı olmayacak
çünkü onlar için tek ulus kendi ulusları
biz değiliz
bizim için biz kendimiz gördüğümüz vakit varız
göremezsek suç bizim

SeYeLaN

Well-known member
istediğiniz ve istediğimiz tabiki ...sırca köşklerde gelmezz..amerikalara kaçmaylada gelmez...28 şubatta şirin görünerekde gelmez....hatta şimdiki konumuz olan filistin zulmünde bile şirincik cevaplar vererekte gelmez....olsun gerçi okulları kurtardıkya oda yeter...

tarihci demişsinki daha öncede denk bütce hazırlandı ve fazlalık verdiii..siyasi cahilliğimi bagışlada hangi hükümet kaç yılında hazırlamışta üstüne bide fazlalık vermiş ?engin bilgilerinden istifade edelim inşallah...
erbakan hocaya gelince her şeyi dogru yapmıştır dememekle beraber olanların ve yapanların en onurlusu en kalitelisi oldugunu düşünüyorumm...sadece ülke o iktidarı haketmediğini göstermiştirr...

başörtüsü yasagı uygulanmaya başlamış derken bilgi hazinenizi ortaya koymuşsunuz tebrik ederim "1989-1990 yılında başörtüsü sebebiyle çok yakınım olan bir kişinin okul hayatı sona ermiş biri olarak" hayran kaldım tespitine..
helal olsun ağzına sağlık
yazdıklarını tamamen destekliyorum:)

Leyli_Efruz

Well-known member
akıncı demiş tc tarihinde ilk kez denk bütçe yapılmış diye.. hayır yanlışı var daha önce de denk bütçeler yapılmış ve fazlalık elde edilmişti.. erbakan ülkemizin tarihinde önemli isimlerden biridir. ama zamansız çıkışlarıyla şer güçlerinin ellerine oldukça malzeme vermiş ve istemeden de olsa bu günki bir çok baskının sebebi olmuştur.. baş örtüsü yasağının uygulamaya geçilmesi erbakanın ülkemize ve bizlere hediyesidir. ihl ler meselesi.. taksime cami yapacağım derseniz adamlar da o isteğinizi böyle dimağınıza kadar geri gömerler.. bir şey umuyoruz ki erbakan artı veya eksi ne yapmışsa iyi niyetledir.

tarihçi çok önemli bi noktaya parmak basmışsın.bende İhl mezunuyum hemde 28 şubatın kurbanlarındanım.Arkadaşlar konuşmak kolay sizler için ama benim yaşadığım acıları siz yaşamadınız.İhl olduğunuz için katsayı kurbanı olduk.Başörtüsübü polis gözetiminde açtık.Erbakanın düşünmeden yaptığı bi söz benim hayatımdan yıllarımı aldı:(yaşamayan bunların ne demek olduğunu anlamısı zor olur...

mazi

Well-known member
.Erbakanın düşünmeden yaptığı bi söz benim hayatımdan yıllarımı aldı:(yaşamayan bunların ne demek olduğunu anlamısı zor olur...

1-)mesut yılmaz (03.04.1997 hürriyet):

"türkiye'de iki zihniyet savaş halindedir. bu iki zihniyetin bir kutbu chp çizgisi, diğeri ise rp çizgisidir. biri isterki okullar dinsiz ve milliyetsiz bir nesil yetiştirsin. diğeri imam-hatipler onların arka bahçesi mücahitleri olsun."

2-)"bülent ecevit (24.04.1997 basın)

kesintisiz 8 yıllık eğitim rejim için önemlidir. İki ayrı kuşak yetiştiriliyor. erbakan imam-hatip okullarını kendi fidanlığı gibi görüyor. bu okullar refah partisi'nin arka bahçesi olmamalı."

bu açıklamalardan sonra hürriyet gazetesi imam hatipler rp nin arka bahçesidir diye başlık atmıştır...bu söz syn erbakan hocaya ait deildir...

sizi Allah rızası için bilgilendirdim bu konuda..ısrar eden varsa ispatlamalıdır..
ispatlayamadıgı halde söyledi diyen varsa iftira olur ..

leyli efrus kardeşim tarihcinin basmış oldugu parmak dogru bir parmak deildir..çünki o parmagın bastıgı konular kartel medyasının uydurması sonucu oluşan bilgilerden kaynagını almıştır
..
halbuki bu konu zaman gazetesi dahil tüm milli ve manevi hassasiyete sahip basın yayın kuruluşları aracılıgı ile millete duyrulmuştur..

Tarihci

Marmara Tarih

birinci ikinci ve üçüncü 5 yıllık planlar neticesinde denk bütçe oluşturulmuş ve hazine fazla vermiştir.. hem de cumhuriyetin daha ilk yıllarında..

cahilliğini bağışlamak bana düşmez..

bana anayasa da bir tane kanun gösterin ki o baş örtüsüyle ilgili olsun.. baş örtüsünü yasaklayan bir kanun zaten yok... devletin değil, yök ün kılık kıyafet yönetmeliğinin tevili sorunu var.. bu bazen sertleşmiş yasak uygulanmış, bazen rahat bırakılmış gevşetilmiş uygulanmamış.. bırak 80 leri 90 ları bu sorun öğrenci bazında 67 lere dayanıyor..ara ara rahatlamış bazen de sıkılaşmış.. ben son yasak dalgasından bahsediyorum..

yasak uygulanmıyorken, okulumuza başörtüsüyle girilebiliyorken,, hocalar ve öğrenciler fakülte koridorlarında paçaları kolları sıvalı abdest alıp birlikte namaza gidiyorlarken.. bir gün erbakan hocanın partsinin düzenlediği miting olur taksimde.. büyük bir mitingtir ve ses getirir.. bu şer güçlere irtica doğuyor malzemesi verir.. akabinde yök bunu disiplin suçu kapsamına alır ve yasak artık gerçekten yasaktır ve uygulanmaya başlanır.. bu güne dek devam etmektedir.. bunu 60 yaşındaki muhafazakar bir hocamız anlatıyor.. tıpkı özalın kaldırmasına izin verilmediği gibi erdoğanın da kaldırmasına izin verilmemiştir... ama kaldırılacağı gün de gelecek inşallah...

Tarihci

Marmara Tarih
1-)mesut yılmaz (03.04.1997 hürriyet):

"türkiye'de iki zihniyet savaş halindedir. bu iki zihniyetin bir kutbu chp çizgisi, diğeri ise rp çizgisidir. biri isterki okullar dinsiz ve milliyetsiz bir nesil yetiştirsin. diğeri imam-hatipler onların arka bahçesi mücahitleri olsun."

2-)"bülent ecevit (24.04.1997 basın)

kesintisiz 8 yıllık eğitim rejim için önemlidir. İki ayrı kuşak yetiştiriliyor. erbakan imam-hatip okullarını kendi fidanlığı gibi görüyor. bu okullar refah partisi'nin arka bahçesi olmamalı."

bu açıklamalardan sonra hürriyet gazetesi imam hatipler rp nin arka bahçesidir diye başlık atmıştır...bu söz syn erbakan hocaya ait deildir...

sizi Allah rızası için bilgilendirdim bu konuda..ısrar eden varsa ispatlamalıdır..
ispatlayamadıgı halde söyledi diyen varsa iftira olur ..

leyli efrus kardeşim tarihcinin basmış oldugu parmak dogru bir parmak deildir..çünki o parmagın bastıgı konular kartel medyasının uydurması sonucu oluşan bilgilerden kaynagını almıştır
..
halbuki bu konu zaman gazetesi dahil tüm milli ve manevi hassasiyete sahip basın yayın kuruluşları aracılıgı ile millete duyrulmuştur..

bu adamlara bu sözleri söyleyebilecekleri malzemeleri onların ellerine vermiş mi vermemiş mi?

işte mesele bu.. ha bizzat söylemiş, ha davranışlarıyla sözleriyle bunu ima etmiş de başkaları dile getirmiş.. onlara bu malzemeleri verdi onlarda 28 şubatı gerçekleştirip halka zulmettiler.. bu gune dek gelen sorunların yeniden tohumlarını ekip suladılar.. canlandırdılar..

siyasetçi dediğin adam, karda yürüyüp izini belli etmeyecek.. erbakan hoca malesef izini ayan beyan belli ettiği için düşmanlarına çok malzeme verdi ve hazin süreçleri onun tedbirsizliklerinden dolayı yaşadı bu millet.. erbakan hocaya düşman değilim, Allah razı olsun ne yaptıysa iyi niyetle milletin hayrını dileyerek yapmıştır.. ama doğru ama yanlış neticeler almış olsa da neticede "Müminin niyeti amelinden hayırlıdır" buyuruyor Efendimiz.. o yüzden hatalı da olsa düşmanlık etmeyiz..

SeYeLaN

Well-known member
bugün f.gülenin söylemediği birçok laf ortalarda dolaşıyor
acaba onlarıda gülene mal edelimmi?

HAYA

Sevdam Davam
meyve veren agaç taşlanır bunda agacınmı suçu vardır taşlayanınmı bence agaç masum ona taş atan eller utansın söz onun can onun boş laflar angarya biz lafa degil öze bakalım birine söz yakıştıracaksanız boş işlerle ugraşanlara yakıştırın onlar size boş sözlü olarak yanıt verirler hak işle ugraşanın sözünü hak onlara yaşarken verir biz hak yolunun yolcuları olarak boş laflara karnımız tok bize hak lazım

dua ile

SeYeLaN

Well-known member
işte erbekenın misali gülene benzer
dememiş ama yaptıklarıy dedirtmiştir
önemli değil kim ne derse desin
beşer zulmeder kader adalet....

Ruh

Well-known member
Eger bir tepki gosterilseydi hazır secimlerde yaklasmısken gorsel, yazılı basın da buyuk yankı uyandırırdı. En azından satın aldıkları kanallar haykırırdı. Bunu sizin daha iyi bilmeniz gerekir..
Ama hukumet İsrail'e tepkisini Barak'ın kulagına fısıldayarak gostermis anlasılan...

Eger bir ulke icerdeki sorunlarını halledemiyorsa (ki size gore guzel yonetiliyoruz) dıs iliskilerini nasıl gelistirecek merak ederim ben...

Kendine hayrı olmayanın baskasına ne hayrı olur ki...

Diyorsunuz ki bir seye takılı kalmısım ben..
Ozellestirme..

Eger Turkiye'nin en onemli kurumları İsrail-ABD eksenli ozellestiriliyorsa her zaman karsı cıkarım...

Hukumetin ozellestirme planı sadece gecici bir cozumdur..
Bugunu kurtaralım yarına Allah Kerim...

Ama gelecekte ne tur olumsuzluklarla karsılasacagız o da Allah Kerim...

10 senede ozellestirmeden elde edilen gelirler neden degerlendirilmedi de ekonomik krizin esigine geldik...

Butun dunya etkilendi.. Bizim etkilenmememiz mumkun mu diyebilirsiniz?

Ama bizi teget geciyordu :)

İşte bunu öğrendiğin zaman, iç işleriyle ilgili eleştirilerinin anlamsız olduğunu farkedeceksin..

Devlet kitabını okunuduz mu?

Size farklı bir bakıs acısı getirecektir eger okumadıysanız...

Kisi-Aile-Soy-Toplum-Millet-Devlet

Devlet bir kisiyle sarsılmaz ama devleti bir kisi var edebilir...
O yuzden devlet icin bir kisi bile ehemmiyetli olmalıdır...

Neyse konu amacını astı sanırım...

Selam ve dua ile...

Tarihci

Marmara Tarih
Eger bir tepki gosterilseydi hazır secimlerde yaklasmısken gorsel, yazılı basın da buyuk yankı uyandırırdı. En azından satın aldıkları kanallar haykırırdı. Bunu sizin daha iyi bilmeniz gerekir..
Ama hukumet İsrail'e tepkisini Barak'ın kulagına fısıldayarak gostermis anlasılan...

Eger bir ulke icerdeki sorunlarını halledemiyorsa (ki size gore guzel yonetiliyoruz) dıs iliskilerini nasıl gelistirecek merak ederim ben...

Kendine hayrı olmayanın baskasına ne hayrı olur ki...

Diyorsunuz ki bir seye takılı kalmısım ben..
Ozellestirme..

Eger Turkiye'nin en onemli kurumları İsrail-ABD eksenli ozellestiriliyorsa her zaman karsı cıkarım...

Hukumetin ozellestirme planı sadece gecici bir cozumdur..
Bugunu kurtaralım yarına Allah Kerim...

Ama gelecekte ne tur olumsuzluklarla karsılasacagız o da Allah Kerim...

10 senede ozellestirmeden elde edilen gelirler neden degerlendirilmedi de ekonomik krizin esigine geldik...

Butun dunya etkilendi.. Bizim etkilenmememiz mumkun mu diyebilirsiniz?

Ama bizi teget geciyordu :)

Devlet kitabını okunuduz mu?

Size farklı bir bakıs acısı getirecektir eger okumadıysanız...

Kisi-Aile-Soy-Toplum-Millet-Devlet

Devlet bir kisiyle sarsılmaz ama devleti bir kisi var edebilir...
O yuzden devlet icin bir kisi bile ehemmiyetli olmalıdır...

Neyse konu amacını astı sanırım...

Selam ve dua ile...

İhale denen bir metod vardır.. siz de en az benim kadar bilirsiniz.. devlet kurumları bir iş yaptıracakları zaman, kamu erkini elinde bulunduran inisiyatif sahibi kişi kendi istediği kişi veya kişilere işi istediği fiyattan veremesin diye herkese açık ihale yapılır.. devletin ihale kanunu gereği de yapılacak işi en kısa zamanda en ucuza kim yapmayı taahüt etmişse, iş ona verililir... en çok parayı ben verseydim ben satın alırdım, israilli verirse o alır, abd li verirse o alır.. burda ihaleyi yapanın bir seçme hakkı yoktur... en çok parayı sen veriyorsun ama hayır ben seni sevmiyorum ben daha az para veren şu firmaya vereceğim ihalemi diyemeezz.. bu kanunlara aykırıdır.. bunu böyle yapan adamı anayasa mahkemesine verip anında hayatını karartırlar..

yani bunları bilmenize rağmen hala "hükümet onlara veriyor" diyorsunuzya.. ben bişey demiyorum..

özelleştirmeden gelen paraları kasaya atıp üstünü örtecek halleri yoktuya.. borç ödemeleri neyle yapılıyor, maaşlar neyle ödeniyor, yatırımlar neyle yapılıyor, teşvikler neyle veriliyor, vs vs vss... boşuna anlatıyorumya gerçi..

dünyadaki en büyük bankalar finans şirketleri ki yani lehmann brathers batmış bankaların bankasıdır bu ve bununla birlikte emsali bir iki finans kuruluşu var bunların hepsi iflas bayrağı çekmiş.. ve bu uluslararası piyasalarla birbirlerine entegre olan bankaları dolayısıyla bizi etkilemesin.. varmı böyle bir şey.. elbette etkileyecek.. ama abd finansını süründürdüğü gibi bizi süründürmüyor.. işte bu da teğet geçmesidir.. teğet hali budur yani artık diğer dünya devletlerindeki krizin büyüklüğünü böyle tasavvur edin.. biz de kriz tellalları olmasına rağmen, halkı krize inandırıp krizin etkisini yükseltme çabalarına rağmen kriz bizi bu kadar etkileyebildi..

Hiçbir zaman, demire çivi çakılmayacağını öğrenemedim.. hep denedim hep denedim ama hep hüsran..

SeYeLaN

Well-known member
İhale denen bir metod vardır.. siz de en az benim kadar bilirsiniz.. devlet kurumları bir iş yaptıracakları zaman, kamu erkini elinde bulunduran inisiyatif sahibi kişi kendi istediği kişi veya kişilere işi istediği fiyattan veremesin diye herkese açık ihale yapılır.. devletin ihale kanunu gereği de yapılacak işi en kısa zamanda en ucuza kim yapmayı taahüt etmişse, iş ona verililir... en çok parayı ben verseydim ben satın alırdım, israilli verirse o alır, abd li verirse o alır.. burda ihaleyi yapanın bir seçme hakkı yoktur... en çok parayı sen veriyorsun ama hayır ben seni sevmiyorum ben daha az para veren şu firmaya vereceğim ihalemi diyemeezz.. bu kanunlara aykırıdır.. bunu böyle yapan adamı anayasa mahkemesine verip anında hayatını karartırlar..

yani bunları bilmenize rağmen hala "hükümet onlara veriyor" diyorsunuzya.. ben bişey demiyorum..

özelleştirmeden gelen paraları kasaya atıp üstünü örtecek halleri yoktuya.. borç ödemeleri neyle yapılıyor, maaşlar neyle ödeniyor, yatırımlar neyle yapılıyor, teşvikler neyle veriliyor, vs vs vss... boşuna anlatıyorumya gerçi..

dünyadaki en büyük bankalar finans şirketleri ki yani lehmann brathers batmış bankaların bankasıdır bu ve bununla birlikte emsali bir iki finans kuruluşu var bunların hepsi iflas bayrağı çekmiş.. ve bu uluslararası piyasalarla birbirlerine entegre olan bankaları dolayısıyla bizi etkilemesin.. varmı böyle bir şey.. elbette etkileyecek.. ama abd finansını süründürdüğü gibi bizi süründürmüyor.. işte bu da teğet geçmesidir.. teğet hali budur yani artık diğer dünya devletlerindeki krizin büyüklüğünü böyle tasavvur edin.. biz de kriz tellalları olmasına rağmen, halkı krize inandırıp krizin etkisini yükseltme çabalarına rağmen kriz bizi bu kadar etkileyebildi..

Hiçbir zaman, demire çivi çakılmayacağını öğrenemedim.. hep denedim hep denedim ama hep hüsran..
ya şunu gördüm akp konusunda olaylara kör bakıyorsun
görmüyorsun
Allah aşkına ne ihalesi
sen buna inanıyormusun
ihaleymiş
ya ihale ile olsa neden hep akp yandaşları alıyor
neden başka kurumlar almıyor
atv sabah neden akp yandaşlarına gitti
katardan para desteği bile istedi tayyip almak için
veya ortağı olduğu ülkerin yüzde51neden yahudinin
neden hiçbir solcu alamıyor ihaleleri
neden hep sağcılar yad şöyle diyeyim tayyip yandaşları
ya bu adam bir gecede kanun hükmünde kararname çıkartıp unakıtanın oğluna 550milyon dolarlık vergi muafiyeti verdi
bilyorsun verilen hak geri alınamaz vergi ne oldu 550milyon dolar uçtu püff
neden ihaleleri hep aynı adamlar alıyor
bu adamın partideki yardımcılarını bilirsin
şaban dişli ve mir fırat
yolsuzluklarını açıklayamadılar
koltuklarından oldular neden biliyormusun yolsuzluk yaptılar diye değil
halka yansıdı diye
neyse bakmayı bırakın
kör olsanızda görmesini bilin....;)

Ruh

Well-known member
atv sabah neden akp yandaşlarına gitti
katardan para desteği bile istedi tayyip almak için

Bunun icin Halk Bankası'ndan da kredi alındı..
Ustelik oyle bir kredi ki Turkiye Cumhuriyeti boyle bir kredi bu zamana kadar hickimseye vermis degildir...

Tarihci

Marmara Tarih
akp liler babamın oğulları değiller.. her insanın hataları olduğu gibi onların da hataları vardır.. ben demiyorumki onlar günahsızdır.. yolsuzlukları olmuştur olmamıştır hesabını Allah sorar.. ancak devlet düzeni gereği yaptıkları işlerin onların şahslarına veya hükümetlerine bina edilip eleştirilmesi haksızca..

neden her şeyi sağcılar alıyormuş solcular alamıyorlar mışş.. solcular kendi tabirleriyle süründüler sürünüyorlar ve bu kafayla giderlerse sürünmeye de devam edecekler.. yahu türkiyede medya sektörü hariç başka işlerden para kanıp zengin olmuş bir tane solcu grup veya holding gösterin ki o kadar parayı bir arada görmüş olsun.. :) ihaleyi yukarıda da dediğim gibi,, PARASI OLAN ve o işe yatırmak isteyen alır.. Çalık dediğiniz grup bu gün türkiyenin en zenginlerinden biri.. o almayacak da seyelan mı alacak ben mi alacağım.. isteyen herkes ihlaleye girebilir kimsenin önünü kesmiyorlar.. isterseniz deneyin.. büyük bir ihale veya yerel bazda orta ölçekte bir ihlale duyurulunca siz de ihaleye katılmak istediğinizi bildirin ve günü geldiğinde gidip girip ihaleye.. girin de görün nasıl oluyormuş kim nasıl alabiliyormuş ihaleyi.. kapıya gidince sen sağcısın gir sen solcusun girme diyorlarmıymış.. halk bankası kredi vermiş hem de faizsiz miş.. böyle bir şey mümkün olabilir mi Allah aşkına.. kendiniz diyorsunuz işte adı üstünde KREDİ.. yani sonra daha fazlasını senden geri alacağım denilerek verilen para.. çalık grubunun uluslar arası piyasada kredibilite notu da çok yüksek.. kredinin geri dönüş ihtimali çok kuvvetli.. kitabına ve teammüllere uygun alınmış ve atv nin satışında kullanılmış.. bu gayet normal.. bunun altında bir şeyler aramak da sizlerin işi işte..

bir de şöyle bir anlayış var.. biri birine yardımcı oluyor araya hatır koyuyor ve iki kişinin arasını yapıp alışverişin yapılmasını sağlıyor.. şimdi, 5 milyarlık mobilya alacak Ahmet bey.. mobilyacı da Ali bey.. ancak Ahmet beyın 3 milyarı nakit var 2 milyarını da senet yaparak almak istiyor.. ancak mobilyacı Ali, Ahmet beyi iyi tanımadığı için senetlerini ödeyip ödemeyeceği konusunda emin değil.. Ahmet bey de Ali beyin tanıdığı kendisinin de tanıdığı ortak bir arkadaşları olan Mehmet beye başvuruyor ve Ali beyle konuşup senetleri ödeyeceğine ikna etmesini istiyor.. bu durumda burda gayri ahlaki veya haram bir alışveriş mi var.. ahmet beyin tek nasibi mehmet beyde öncedenbir güven tesis etmiş olması.. burda mehmet bey kendi cebinden çıkarıp para vermedi.. verilen para yine ahmet beyin parası.. bu veya benzeri durumlar bizlerin her zaman karşımıza çıkar.. biz de yaşamışızdır bu tip şeyleri.. bizler yaşayınca gayet normal.. ama toplumun gözü önündeki kişiler yaşayınca O yedi, o malı götürdü, o hortumladı, onlar varya onlar... oluyor..

ben akp yetkilisi değilim burda siyasi bir partiyi savunmak hele hele şahısları savunmak durumunda kalmak istemezdim.. çünkü bana vazife değil. ancak insafsızca söylemlere karşı da bir şeyler söylemek icabediyor. Her ne kadar Karşı tarafların düşünceleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif dahi edilemez olsa da..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...